Skriňa AirDresser od Samsung vás prekvapí funkciou čistenia, sušenia a navyše aj dezinfikovania vášho oblečenia. Vďaka úzkemu dizajnu sa skriňa zmestí aj do menších priestorov a stane sa nenahraditeľným pomocníkom v starostlivosti o vaše odevy a bielizeň.

Pridať do wishlistu

 

Samostatne stojaca skriňa AirDresser od Samsung vám ušetrí čas strávený žehlením a taktiež aj početné návštevy čistiarne oblečenia. Skriňa AirDresser využíva systém vodnej pary na dezinfekciu, sušenie a vyrovnanie oblečenia a bielizne. Jej majitelia si taktiež pochvaľujú schopnosť skrine odstrániť zápach a zatuchlinu z oblečenia.

Rozmery skrine AirDresser sú 61,5 x 44,5 x 185 centimetra a jej váha je 90 kilogramov. K inštalácií skrine potrebuje len elektrickú zásuvku, bez nutnosti pripojenia skrine k zdroju vody. O prísun vody do skrine sa postarajú dva zásobníky vody umiestnené v jej spodnej časti, ktoré stačí len naplniť.

Vo vnútri skrine AirDresser sa nachádzajú tri vešiaky s úchytkami na nohavice, vešiak na kravaty a odnímateľná polička. Naraz sa tak môžete postarať až o tri sety košieľ, tričiek či kabátov a tri páry nohavíc, alebo sukní. Do skrine AirDresser môžete taktiež umiestniť posteľnú bielizeň, či uteráky.

AirDresser sa postará o vaše oblečenie štyrmi spôsobmi. Prvým z nich je prúdenie vzduchu od hora nadol, ktorý odstráni prach a nečistoty z oblečenia. Prúd vzduchu prúdi z trysk zhora nadol a taktiež z vnútornej strany vešiakov.

Druhý spôsob starostlivosti o oblečenie a bielizeň je za pomoci vodnej pary. Vodná para sa vypúšťa zo spodnej časti skrine a ničí baktérie, vírusy a roztoče. Tretia funkcia skrine je vysušenie oblečenia a bielizne bez toho, aby sa oblečenie zrazilo, či poškodili sa jeho vlákna.

Nakoniec skriňa za použitia čistiacich filtrov a UV osvetlenia odstráni z oblečenia zápach vrátane cigaretového dymu, potu a jedla. Do filtračného ventilátora môžete taktiež vložiť voňavý obrúsok určený na použitie v sušičkách oblečenia.

Ďalšou výhodou skrine AirDresser je jej samočistiaca schopnosť, na ktorú vás skriňa upozorní po každom štyridsiatom použití. Keď necháte dvere na skrini otvorené, odvlhčí celú miestnosť či šatník.

Skriňa AirDresser sa predáva v elegantnom čiernom zakončení. Skriňa sa ovláda za použitia dotykového displeja umiestneného na vonkajšej strany dverí, alebo za pomoci Samsung mobilnej aplikácie. Skriňa AirDresser ponúka na výber širokú škálu programov vhodných pre každý typ oblečenia a druhu použitej látky. Skriňa dostala ocenenie za dizajn.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách