Tempescope od Kawamoto je fyzický displej, ktorý reprodukuje rôzne poveternostné podmienky podľa nastavenej predpovede počasia. Funguje ako malé okno, ktoré vám umožní pozerať sa na zajtrajšiu oblohu. Môže vytvárať podmienky ako dážď, mraky, blesky a, samozrejme, aj slnečné počasie.

Pridať do wishlistu

Ambientná predpoveď počasia je trefným doplnkom do akejkoľvek domácnosti. Predtým, než prejdete nasledujúci deň prah domu, sa môžete uistiť, či si so sebou netreba vziať dáždnik. Krabica na stole vám povie, aké bude zajtra počasie, pomocou vytvorenia efektu dažďa, bleskov a oblakov a mnohých iných.

Tento neobyčajný produkt môže byť skvelým darčekom pre vášho blízkeho. Ak si potrpíte na neobyčajné darčeky, toto je tá správna voľba. Ken Kawamoto z Japonska vytvoril tento magický priehľadný box práve preto, aby vizuálne znázornil zajtrajšie počasie. Malý box je možné bezdrôtovo pripojiť k rôznym predpovediam počasia. Vďaka dažďu, hmle, slnku a oblakom vám tak poskytne dobrú predstavu o počasí, ktoré zažijete.

Krabičku viete, samozrejme, nastaviť aj na aktualizácie počasia v reálnom čase, ale systém Windows tento aspekt už pokrýva. Pre bližšie vzťahy na diaľku je možné pripojiť Tempescope k podnebným podmienkam kdekoľvek na svete a ukázať tak počasie, ktoré vaša rodina, či polovička zažíva.

Vďaka Tempescope nemusíte otvárať aplikáciu, aby ste zistili, či dnes bude pršať – stačí sa naň len nachvíľu pozrieť, keď idete z domu. Zadajte umiestnenie z aplikácie Tempescope a váš magický box bude vždy synchronizovaný so zvolenou oblohou.

Ak milujete daždivé dni, aplikácia umožňuje manuálne nastaviť efekt počasia, aby hralo v pozadí. Môžete si tak vychutnať akékoľvek počasie, nech už to vonku vyzerá akokoľvek.

Zariadenie sa ovláda pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača, ktorý sa pripája k počítaču.

Zistiť viac info o produkte
Zistiť viac info o produkte