Vodovodná batéria Aquno Select M81 od nemeckej firmy Hansgrohe má dva vývody na vodu. Rozhodnúť sa môžete medzi klasickým prúdom z vodovodného kohútika a jemným vodopádom umiestnenom na spodnej časti batérie.

Pridať do wishlistu

Vodovodné batérie zo série Aquno Select M81 od Hansgrohe pozostávajú z klasického vodovodného kohútika v kombinácií s vodnými tryskami. Vodovodné kohútiky sú extra vysoké pre ľahkú manipuláciu riadov v umývadle a vyrábajú sa v dvoch zakončeniach. Vybrať si môžete medzi oblým kohútikom a kohútikom v tvare obráteného písmena L.

Obidva typy batérií, oblý aj zakrivený, majú v spodnej časti umiestnené silikónové trysky. Vodný prúd z trysiek je možné prirovnať k jemnému vodopádu. Spodná časť, v ktorej sú umiestnene trysky, má obdĺžnikový tvar. Na jej ľavom boku nájdete praktický gombík, ktorý presmeruje vodný prúd z kohútika do trysiek jediným stlačením.

Na pravej strane spodku batérie sa nachádza páčka na zapnutie a vypnutie vody. Za jej pomoci taktiež nastavíte teplotu vody. Ďalšou praktickou funkciou batérie je možnosť vysunutia umývacej hlavice z kohútika až do dĺžky 76 centimetrov.

Vodovodné batérie Aquno Select M81 od Hansgrohe získali prestížnu cenu za dizajn Red Dot Award. Jemný vodopád je určený na umytie rúk a umývanie ovocia a zeleniny. K umývadlu si môžete zakúpiť aj praktické sitko, ktoré túto činnosť uľahčí. Používanie vodného vodopádu šetrí spotrebu vody, rovnako aj nastaviteľná sila prúdu vody z kohútika.

Oblá aj hraná verzia batérie Aquno Select M81 s vodopádom sa predávajú s elegantnom zakončení z nehrdzavejúcej ocele alebo nalešteného chrómu. Tento produkt je nielen štýlový a odolný, ale taktiež vysoko praktický a ohľaduplný k životnému prostrediu úsporným využitím vody.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách