Ambientná smart lampa Philips Hue Go je bezdrôtové osvetlenie, ktoré môže byť tým najvšestrannejším svetlom v každej domácnosti. Je bezdrôtová a dokáže nepretržite svietiť skoro až 3 hodiny. Vie dokonca individuálne nasvietiť pozeranie filmov, hranie hier a pesničiek.

Pridať do wishlistu

Hue Go je osvetlenie, ktoré sa dá vziať so sebou takmer kamkoľvek. Vytvára milióny rôznych farieb a viacero dynamických efektov, ktoré sa dajú bezdrôtovo nastaviť. Vďaka technológii Bluetooth dokážete zariadenie pohodlne ovládať z mobilného telefónu. Na jedno nabitie dokáže žiariť až 2,5 hodiny, alebo dokáže tlieť ako sviečka 18 hodín nepretržite.

Hue Go je dizajnovo minimalistické zariadenie, ktoré sa dá ovládať jediným tlačidlom na jeho zadnej strane. Ručne sa dá nastaviť požadované osvetlenie, vrátane vopred naprogramovaných svetelných efektov, ale aj špeciálnych schém – povzbudenie, sústredenie, čítanie a relax.

Vďaka rozsahu farieb, ktorými zariadenie disponuje, dokáže Hue Go ideálne nasvietiť každú príležitosť. Dokáže žiariť teplými i chladnými odtieňmi farieb, ktoré majú na ľúdí rôzne účinky. Cez deň dokážete povzbudiť výkonnosť vďaka studeným režimom a navečer dokážu upokojiť vhodnejšie teplé odtiene bielej farby. Svetlo je navyše úplne stmievateľné. Viete teda ladiť zariadeniu ako odtieň, tak i jas.

Ovládať sa dá pomocou smartfónu, ale aj hlasom. Mobilný telefón dokáže ovládať súčasne až 10 inteligentných svetiel v jednej miestnosti. Pomocou hlasových asistentov ako Alexa alebo Echo sa dajú ovládať hlasovými príkazmi.

V spojení so zariadením Hue Bridge sa odomkne ešte viac funkcií Hue Go. Napríklad môžete pomocou smart lampy využiť príjemnú alternatívu budíka. Ráno vo zvolený čas vás dokáže prebudiť pomaly rozjasňujúcim sa svetlom a večer zase uspať v režime západu slnka. S aplikáciou Hue Sync sa zariadenie dokáže prepojiť s filmami, hrami či pesničkami a vytvárať popri tom svetelnú šou.

Hue Go váži 0,9 kg a jeho rozmery sú 113 x 209 x 210 mm.

Pozrieť ceny na Heureke
Pozrieť ceny na Alze
Pozrieť ceny na Heureke
Pozrieť ceny na Alze