AirLoft bol vyvinutý kvôli zastaralej technológii bežných búnd spred 80 rokov. AirLoft Jacket je ďalšou generáciou zateplenej bundy. Je vyrobená z vlákien, ktoré vyvinuli vedci a testovali športovci. Je navrhnutá tak, aby riešila všetky výkonnostné problémy iných zateplených búnd v štýle, ktorý môžete nosiť kdekoľvek bez ohľadu na počasie, ročné obdobie alebo príležitosť.  

Pridať do wishlistu

Bunda AirLoft dokáže regulovať teplotu, je priedušná, odolná voči škvrnám a vode, trvácna, zbaliteľná a všestranná. Bunda má štyri vrecká na zips, praktickú kapucňu so šnúrkou na stiahnutie, elastické manžety a vrecko na zbalenie. 

AirLoft navrhol bunde moderný priliehavý strih, ktorý zaistí slobodu pohybu a vytvorí lichotivú siluetu tela. Vďaka tomu ju môžete nosiť v mestskom prostredí aj na prechádzkach v prírode.

Technológia AirLoft kombinuje novú Torayovu 3DeFX +, 360-stupňovú elastickú izoláciu s vonkajšou tkaninou Primeflex 4-way stretch, odolnou voči poveternostným vplyvom. AirLoft je navrhnutý tak, aby dýchal voľne, pohyboval sa spolu s telom, rýchlo schol a udržal vás v teple aj v tých najmokrejších podmienkach. Je pripravený na najširšie teplotné rozsahy a neobmedzený pohyb. 

Bunda AirLoft nie je len outdoorová bunda. Bundu možno nosiť kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok. Systém AirLoft je schválený spoločnosťou Bluesign a je vegánsky pre udržateľnejší svet.

Predobjednať na Kickstarteri
Predobjednať na Kickstarteri