Každý rok milióny plastových vatových paličiek na čistenie uší skončia na skládkach a v oceánoch a prispievajú tak k znečisteniu našej planéty. Čistiacu paličku LastSwab po umytí môžete znovu použiť, čo z nej robí ekologickú alternatívu tých jednorazových.

Pridať do wishlistu

Dánska firma LastObject sa venuje vývoju a výrobe znovu použiteľných produktov. Medzi ich najviac predávaný produkt jednoznačne patrí palička na čistenie uší s názvom LastSwab.

Palička je vyrobená z TPE materiálu, nazývaného termoplastická guma alebo termoplastický elastomér. Tento materiál je ľahký, mäkký a príjemný na dotyk. Navyše sa tento materiál ľahko umýva a na vyčistenie vašej paličky LastSwab vám postačí mydlo a voda.

Každá palička LastSwab sa predáva aj s príslušným prenosným obalom. Obal pre paličku LastSwab je vyrobený z PLA, čiže bioplastu na báze kukuričného škrobu. Obal je biodegradovateľný a zaručí, že svoju paličku nestratíte a udržíte ju vždy čistú. Paličky je možné čistiť aj dezinfekciou alebo odličovačom.

Pri kúpe paličky LastSwab máte na výber z početných farebných možností paličky a doplnkového obalu. Čistiace paličky sú na výber v dvoch zakončeniach. Základná palička je určená na čistenie uší a beauty palička na úpravy mejkapu v oblasti očí. Palička beauty má špicaté zakončenie, aby ste s ňou rýchlo a ľahko zotreli očný tieň alebo rozmazanú riasenku.

Výrobcovia LastSwab zaručujú minimálne 1000 použití čistiacej paličky predtým, ako ju bude potrebné vymeniť. Palička sa predáva s obalom, ku ktorému si môžete prikúpiť aj mini zrkadielko, ktoré sa doň presne schová.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách