PEEPS čistí okuliare bez náhodných odtlačkov prstov, poradí si s nečistotami a oslobodí vás od nutného použitia sprejov alebo handričiek. Používa totižto technológiu NASA, vďaka ktorej vydrží viac ako 500 čistení. Tento uhlíkový čistič okuliarov dokáže vyčistiť vonkajšiu i vnútornú stranu zároveň a zanecháva obe vyleštené bez nečistôt a mastnoty. 

Pridať do wishlistu

PEEPS je čistiace puzdro ktoré sa zmestí do vreciek, či kabelky. Nájdete ho vo viacerých farebných variáciách, ktoré budú ladiť s vašimi ostatnými doplnkami. Puzdro má dva hlavné komponenty, vďaka ktorým vyčistíte všetky vaše dioptrické, či slnečné okuliare.

Prvým je vysúvacia kefka z jemných kozích vlákien, ktoré sú ku sklám šetrné a druhým je uhlíkový obojstranný čistič skiel, ktorý je chránený vo vnútri puzdra.

Tento uhlíkový čistič okuliarov má dostatočne dlhé ramená a zanecháva tak vnútornú a vonkajšiu stranu šošoviek zakaždým vyleštenú, bez zbytočných a náhodných odtlačkov prstov. Pomocou priloženej kefky najskôr odstránite prach a potom použijete karbónové vankúšiky, ktoré zotrú všetky mastnoty a šmuhy – aj v tých najnáročnejších rohoch a zákutiach okuliarov.

Čistič okuliarov nie je len na jedno použitie. Vďaka kvalitným materiálom vám vydrží na viac ako 500 čistení. Percentuálny podiel materiálov je: 70% plast, 10% neabrazívne kozie vlasy, 15% mikrovlákno impregnované uhlíkovým vzorcom a 5% gumový povlak.

Výrobca odporúča nepoužívať PEEPS s tekutými čistiacimi prostriedkami alebo na mokré sklá. Eliminuje odtlačky prstov, šmuhy, pruhy, mastné zvyšky a film. Je bezpečné ho používať aj na všetkých vysokokvalitných optických šošovkách. Vďaka kompaktnému dizajnu a prenosnému puzdru je praktické a ľahké vziať ho kamkoľvek. Puzdro je navyše  odolné aj voči teplu, chladu alebo vlhkosti.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách