Cubetastic je Rubikova kocka s rozšírenou realitou pre deti od 4 rokov. Je to moderný hlavolam, ktorý pracuje so starým konceptom Rubikovej kocky a povyšuje ju na novú, aplikáciou vedenú úroveň, ktorá deti dokáže učiť novým znalostiam.  Okrem zábavy zo skladania kocky im dokáže zvýšiť stupeň logického myslenia, pamäte a kritického myslenia. 

Pridať do wishlistu

Ak si vaše dieťa nedokáže poradiť a kocka je tak zamiešaná, že ju nie je možné ani po určitom čase vyriešiť, nemusíte zúfať. Keď narazíte na prekážku, kocku jednoducho naskenujete do aplikácie a tá dokáže vďaka algoritmu a presnému návodu zistiť správny postup na jej vyriešenie. Aplikácia vám ukáže aj to, koľko ďalších “ťahov” nasleduje. Po zvládnutí kocky je možné odomknúť nové kombinácie pre nekonečné hranie. Farby a vyvýšené hmatové povrchy vedú mozog a ruky k spolupráci. Aplikácia je kompatibilná pre iOS aj pre Android.

Hra taktiež obsahuje rady, triky a alternatívne spôsoby pre riešenia, ktoré sú rýchlejšie. Vďaka tomu sa bude myseľ dieťaťa vyvíjať agilnejšie a rezkejšie.

 

Táto skladačka spája dva svety – digitálny a obyčajný. Prináša zábavný spôsob interakcie s moderným svetom v prostredí, ktoré vyžaduje sústredenie a chuť učiť sa novým trikom. Čoraz mladšie generácie trávia za obrazovkami oveľa dlhší časový úsek. Kocka s rozšírenou realitou preto prichádza na trh so sviežou a čiastočne digitálnou alternatívou klasických náučných hračiek starších generácií. 

Hračka je netoxická a bez BPA. Navyše je vyrobená z biologicky rozložiteľných materiálov. Kocka sa skvele hodí do detských rúk, čo znamená, že sa im dobre drží. Jej rozmery sú 8,6 x 8,6 x 8,6 cm a váži 136 g.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách