Praktický náramok PumPix v sebe skrýva nádobku na dezinfekciu rúk a povrchov, dávkuje sa jednoduchým potiahnutím gombíka a jedno naplnenie vám poskytne vyše 100 dávok dezinfekcie podľa vlastného výberu.

Pridať do wishlistu

Náramok sa správne na zápästie pripevní tak, že dezinfekčná nádobka sa nachádza na vnútornej strane ruky a rozprašovací sprej mieri priamo na vašu dlaň. Jedným potiahnutím gombíka sprej vystrekne dostatočné množstvo dezinfekcie na vyčistenie dlane aj chrbta obidvoch rúk.

Nositeľný dezinfekčný sprej od PumPix sa dá namieriť aj na kľučku na dverách alebo na aute, na tlačidlá vo výťahu, na nákupný vozík v supermarkete, alebo na akýkoľvek iný objekt, ktorý sa rozhodnete pred použitím vydezinfikovať.


Náramok s nádržkou na dezinfekciu je dostupný v čiernej farbe, váži 35 gramov a jeho rozmery sú 6.3 x 5 x 1.25 centimetra.

Veľkosť náramku je nastaviteľná a je vyrobený z odolného materiálu, ktorý pohlcuje pot, takže sa dá nosiť celý deň. PumPix rozprašovač sa dá opakovane použiť a jeho cena sa pohybuje okolo dvadsiatich eur. Predáva sa bez dezinfekcie.

Zistiť viac info o produkte
Zistiť viac info o produkte