Lenovo Smart Frame je digitálny obraz, do ktorého viete napasovať všetky vaše zážitky. Na stene vďaka tomu môžete premietať všetky vaše obľúbené obrázky, alebo fotky bez nutnosti ich fyzického vyhotovenia. Fotky viete do zariadenia vložiť len pomocou cloudového úložiska či bezdrôtovo telefónom.

Pridať do wishlistu

Lenovo Smart Frame vám pomôže prežiť vaše obľúbené chvíle každý deň vo veľkom štýle. Či už sú to fotky z vašej svadby, rodinnej dovolenky, narodeninovej oslavy, každý z týchto úžasných okamihov s vami môže byť neustále. A to bez nutnosti aktualizácie či manuálneho vkladania. Toto digitálne plátno je určené na rozjasnenie každej miestnosti. Umožní znovuobjaviť vaše fotografie z telefónu alebo z cloudu tým najjednoduchším a štýlovým spôsobom. 

Toto digitálne plátno bolo navrhnuté pre moderný domov. Môže visieť na stene, alebo byť položený na nábytku za pomoci špeciálneho stojanu. Vonkajší rám je možné prispôsobiť okoliu miestnosťou, alebo ho ponechať čistý pre minimalistický vzhľad.

Vďaka synchronizácii s Fotkami Google a telefónom vám program Lenovo Smart Frame umožní rýchlo a ľahko predviesť svoje obľúbené fotografie. A ak sa pre fotografiu nemôžete rozhodnúť, algoritmus založený na umelej inteligencii dokáže vygenerovať fotografickú koláž vašich najlepších záberov. Samozrejme sa automaticky upraví aj ich uhol, aby boli otočené tým správnym smerom.

Vďaka vysokokvalitnému displeju s vysokým rozlíšením a luxusným matným povrchom môžete ľahko zabudnúť, že tento inteligentný rám je digitálna obrazovka. 

Okrem technológie proti oslneniu je k dispozícii snímač farebných tónov, ktorý automaticky upravuje jas displeja. Prispôsobuje sa tak neustále sa meniacemu okolitému svetlu v miestnosti.

Okrem jednoduchého sklápacieho systému je dodávaný aj s bezpečným káblovým zariadením a kovovým rámom.

Rám je možné ľahko prevrátiť z výšky na šírku. K dispozícii je tiež klip pre ochranu detí, ktorý pripevní napájací kábel k stene. Môžete tiež požiadať pomocníka Google alebo Alexu, aby vám pomohli s výberom fotografie.

Veľkosť produktu s rámom je 376,3 x 584,56 x 36,5 mm a váži 4,65 kg.

Zistiť viac info o produkte
Zistiť viac info o produkte