Drevená 3D mapa Sveta od slovenskej firmy Dublez sa stane fokálnym kúskom akejkoľvek izby. Balenie obsahuje aj montážny návod a všetky potrebné nástroje pre jej upevnenie na stenu.

Pridať do wishlistu

Plastická mapa Sveta poteší rovnako deti, ako aj dospelých. Umiestniť ju môžete do obývacej izby, kancelárie, alebo detskej izby. 3D mapa sa skladá zo všetkých kontinentov a všetkých známych ostrovov Sveta. Mapa je kvalitne spracovaná a v deťoch aj dospelých prebudí chuť spoznať Svet.

Drevená 3D mapa Sveta je vyrezaná z jednofarebnej dosky na báze dreva. Na výber máte až zo siedmych rôznych farieb a odtieňov. Na výber máte z bielej, čiernej a sivej farby a zo štyroch prírodných odtieňov dreva.

Drevená plastická mapa je síce jednofarebná, nie však nudná. Hĺbka dreva sú 3 milimetre a nalepíte ju priamo na stenu, bez použitia podkladovej dosky. To z nej robí moderný a originálny obraz, vhodný do väčšiny komerčných aj obytných interiérov.

Mapa Sveta sa predáva v troch rôznych veľkostiach. Štandardná veľkosť má rozmery 90 x 45 centimetrov, stredná 135 x 67 centimetrov a najväčšia verzia je veľká 175 x 87 centimetrov. Balenie okrem vyrezaných kontinentov a ostrovov obsahuje aj návod, ako ju umiestniť na stenu.

Kontinenty na stenu umiestnite vďaka vopred predlepenej penovej pásky, ktorá je nalepená na ich zadnej strane. Ostrovy a menšie časti mapy na stenu upevníte za pomoci lepiacej gumy.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách