S novým elektrickým obedovým boxom od InnovaGoods si teraz môžete pochutnať na horúcom domácom jedle kdekoľvek. Tento praktický elektrický obedový box je ideálny na ľahké prenášanie do kancelárie a na ohrev jedla bez potreby mikrovlnnej rúry. 

Pridať do wishlistu

Obedový box disponuje moderným a funkčným dizajnom, ktorý je ľahký, jednoducho sa čistí a bezpečne prenáša z miesta na miesto pomocou 2 bezpečnostných blokovacích zariadení.

Skladá sa z odnímateľnej nádoby a odnímateľného vnútorného zásobníka z nehrdzavejúcej ocele s 3 priehradkami v rozmeroch pre hlavné jedlo 460 ml a dve priehradky na prílohy v objeme 180 ml. V obedári taktiež nájdete aj veko s priehradkou na príbory s 2 pohodlnými skladacími rukoväťami. Príbor zahŕňa lyžicu a vidličku z nehrdzavejúcej ocele, obe majú približne 17 cm.

V balení nájdete aj odnímateľný napájací kábel, ktorý má približne 77cm, takže ak skončíte s ohrevom, môžete ho odpojiť a bezstarostne sa najesť bez jeho prítomnosti. Ohrievanie jedla v boxe trvá približne 15 až 20 minút a spozorujete ho pomocou LED indikátoru napájania. Jedlo s obedárom ohrejete aj cez 12V prípojku v aute. Keďže ohrev jedla vnútorného boxu funguje na infračervenom tepelnom systéme, produkt má nízku spotrebu a je ekonomický.

Kapacita nádoby je 1,05 litrov a jej približné rozmery sú 24 x 11 x 18 cm.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách