Záhradná fontána Blumfeldt WaterPlant polahodí nielen oku, ale aj mysli. Neustály cyklus vody sa postará o plnohodnotnú relaxáciu, kdekoľvek sa budete nachádzať. Vďaka extra dlhému káblu, odolnému povrchu a bezpečnej stabilite ju môžete umiestniť  kdekoľvek. Zážitok z fontány si môžete vychutnať aj v prítmí pomocou LED osvetlenia, ktoré do každej domácnosti prinesie dodatočný luxusný nádych a ambientnú eleganciu.

Pridať do wishlistu

Záhradná fontána Blumfeldt WaterPlant je zurčiaci prameň novej energie, ktorý akúkoľvek záhradu, balkón či byt premení na útočisko uvoľnenia. Stačí pri nej jednoducho vypnúť a nasávať novú energiu.

Fontána poskytuje dojem čistého oddychu, nakoľko neustály tok vody jemne žblnká a tým uvoľňuje a upokojuje vašu myseľ. WaterPlant nepotrebuje komplikovanú obsluhu. K dispozícii je detailný manuál, ktorý zaručí jednoduchú montáž a pripájanie, ktoré zvládne naozaj každý. Fontánka je vhodná ako do interiéru tak aj do exteriéru. Jej umiestnenie je flexibilné vďaka extra dlhým sieťovým káblom.

Príjemné osvetlenie navodí atmosférická LED svetelná lišta bielej farby v rozmere 50 cm. Tá nasvieti vodu, ktorá zurčí stekajúc v neustálom prúde. Navyše je záhradná fontána odolná voči poveternostným vplyvom, takže sa nemusíte báť o to, že sa WaterPlant pod vplyvom silnejšieho vetru prevráti. 

Veľkou výhodou fontány v exteriéri je to, že jej povrch neznehodnotí hrdza ani pleseň. Vďaka pozinkovanému kovu je fontána mimoriadne odolná.

Fontána je výkonná a taktiež sa nemusíte obávať o jej bezpečnú prevádzku. Jej súčasťou je aj pumpa s výkonom 16 W a stupňom ochrany IPX8, ktorá sa postará o to, aby sa vodná hra nikdy nezastavila a zabezpečila tak neustálu cirkuláciu vody. 

Kvetináč umiestnený na vrchu fontány má moderný tvar a vnesie do vašej domácnosti nádych elegancie.

Napájanie fontány je 220-240 V a 50/60 Hz. Rozmery fontány sú cca 30 x 90 x 30 cm a dĺžka sieťového kábla je cca 10 m. Hmotnosť finálneho produktu je približne 9 kilogramov.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách