Furoshiki je moderná pánska a dámska alternatívna obuv. Používa japonskom inšpirovanú techniku balenia do látky a dokáže sa funkčne prispôsobiť akejkoľvek ľudskej nohe. Elastický a odolný materiál s technológiou Vibram viete zbaliť do klbka a nosiť so sebou prakticky kamkoľvek.

Pridať do wishlistu

Furoshiki od spoločnosti Vibram je zavinovacia podrážka, ktorú si viete so sebou zobrať kamkoľvek. Zabalené Furoshiki sa zmestí do dlane a klbko si viete so sebou zobrať aj do kabelky. Vynovená technológia Furoshiki obuvi je vhodná pre ženskú i mužskú nohu a má ešte viac štýlový fit.

Furoshiki obuv testovali a preto prišli s ešte novšou verziou, ktorá vylepšila funkčnosť, adaptáciu na chodidlo, dizajn samotnej podrážky, zvinovací vršok a prednú špičku ako aj to, ako sa v nich cítia chodidlá chodca.

Furoshiki obuv si svoje meno a inšpiráciu požičala z japonskej zvyklosti a tradície zavinovania látky. Furoshiki je jediná zavinovacia podrážka na trhu, ktorá obopína celé chodidlo. Keďže je horná časť vytvorená z elastickej látky, dokáže obopnúť chodidlo akéhokoľvek unikátneho tvaru. Technológia za pomoci háčika a slučky zaručí nositeľovi jednoduché a rýchle zapínanie. Furoshiki zároveň používajú aj známu podrážkovú technológiu Vibram, ktorá prináša komfort v akomkoľvek prostredí.

Furoshiki šetria miesto a dokážete ich zbaliť aj do menšej tašky či malej kabelky, nakoľko zaberú oveľa menej miesta, ako klasická obuv. Navyše každý pár má aj vlastné puzdro, ktoré chráni vašu tašku pred ušpinením od obuvi. Sú vhodné najmä pre cestovateľov, chodidlá chránia, skvele zachovávajú tvar a sú veľmi komfortné.

Furoshiki nájdete v rôznych veľkostiach a v šiestich farebných variáciách.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách