Baterka hodiniek z novej série Fēnix 6X Pro Solar od značky Garmin sa na slnku dobije cez displej. Multifunkčné športové hodinky so zabudovaným GPS majú okrem iného funkciu na monitorovanie spánku, športového výkonu, pulzu aj okysličenia krvi. Môžete na nich prehrávať hudbu aj nimi zaplatiť.

Pridať do wishlistu

Power Glass sklo použité na hodinkách zo série fēnix 6X využíva slnečnú energiu na dobitie baterky v hodinkách. Výdrž baterky na jedno dobitie je 21 dní. Keď hodinky nosíte každý deň a z toho minimálne 3 hodiny vonku, výdrž baterky sa predĺži o 3 dni.

Displej hodiniek má 35mm, čo je o 36% viac ako predchádzajúci model zo série fēnix 5X. Displej je ľahko čitateľný aj na slnku a na výber je aj odolnejšia verzia zo zafíru. Remienok k hodinkám fēnix 6X sa dá ľahko vymeniť vďaka zapínaniu QuickFit.

Hodinky od Garmin sú navrhnuté pre športový výkon a pobyt v prírode. Ich odolnosť voči teplote, vodnému tlaku a nárazu bola testovaná podľa štandardov americkej armády. Hodinky obsahujú topografické mapy, mapy k vyše 2,000 lyžiarskym zjazdovkám a 41,000 golfovým ihrikám.

Ďalšie funkcie hodiniek sú plánovanie trasy a monitorovanie progresu pre bežcov, monitorovanie pulzu, stresu, spánku a okysličenia krvi pri plávaní či zdolávaní výškových rozdielov. Zo získaných údajov hodinky vyrátajú, kedy je pre užívateľa najlepší čas na tréning a kedy je čas na oddych.

Na hodinkách si môžete nastaviť notifikácie o prichádzajúcich emailoch, správach a hovorov. Hodinky sa dajú taktiež použiť na bezhotovostné platenie vďaka funkcii Garmin Pay. Hodiny Fēnix 6X majú úložnú pamäť na dvetisíc pesničiek, ktoré sa dajú prehrať bez použitia telefónu.

Jednotlivé funkcie na hodinkách sa dajú nastaviť podľa preferencií alebo pri úspornom režime baterky. Odporúčaná predajná cena hodiniek fēnix 6X od Garmin začína od 500 eur.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách