Smart záhradka Click and Grow je interiérový kvetináč, v ktorom môžete pestovať kvety, bylinky, či zeleninu v rozmanitých variáciách, podľa vášho výberu. Verzia Smart Garden 3 sa dokáže postarať o 3 rastlinky. Dizajn umožňuje zariadeniu samostatne polievať vaše rastliny až na mesiac a LED lampa sa postará o dostatočné množstvo svetla po celý rok.

Pridať do wishlistu

Smart záhradka ponúka k produktu 1 balenie 3 sadeníc, no dá sa zakúpiť navyše až 50+ rôznych. Tie sú vo forme kapsúl, ktoré sú už predpripravené s semenom rastliny vo vnútri. Vybrané rastliny tak dokážete individuálne dosadiť na ich zvolené miesto v kvetináči. 

Obsah kapsúl, ktoré prichádzajú v zapečatenom balení, je zložený z „inteligentnej pôdy“, ktorá vytvára ideálne prostredie pre rast rastlín. Táto pôda, inšpirovaná technológiou NASA, uvoľňuje živiny synchronizovane s životným cyklom rastlín a zároveň udržuje svoje vyvážené pH a využíva malé kyslíkové vrecká, ktoré zaručujú, že rastliny dostanú dostatok priestoru na dýchanie a živín aj keď je pôda mokrá.

Silné LED svetlo ktoré neplytvá energiou je nainštalované priamo nad nádobami na planty. LED svetelný systém vyžaduje iba 6 wattov energie, čo je veľmi ekonomické. LED systém sa sám sa zapne automaticky pri pripojení do siete a zároveň sa automaticky vypne a vytvorí tak zdravý cyklus rastlín. Lampa je posúvateľná a dá sa ručne vysúvať až do výšky 470 mm, popri tom, akú výšku budú rastliny dosahovať ich rastom.

Tento stály a silný zdroj svetla, ocení ktokoľvek, kto nežije v prostredí, kde majú rastliny neustály prísun slnečného svetla. Nedostatočné alebo nepredvídateľné slnečné svetlo vyrieši svetelný systém, ktorý predstavuje spoľahlivý spôsob boja proti potenciálnym svetelným nezrovnalostiam.

Veľká, samozavlažovacia nádrž pomáha pri samostatnom zalievaní. Nie je potrebné jednotlivo zalievať každú rastlinu. Vyrieši za vás aj premýšľanie o tom, či ste ju zaliali príliš veľa alebo príliš málo. Stačí, ak len nalejete vodu do jemného otvoru v rohu základne. To, či treba doplniť nádrž, budete vedieť, keď indikátor dosiahne nízky bod. Zariadenie dokáže teda rastlinu samo zalievať, pričom vás od tohto aspektu odbremení na dlhší čas.

Rozmery záhradky sú 300 x 120 x 210 (470) mm a váži 1,2 kg.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách