Inteligentná chladnička Family Hub od firmy Samsung má na predných dverách interaktívny displej, ktorý ovládate dotykom alebo za pomoci mobilnej aplikácie. Chladnička ponúka plno užitočných aj zábavných funkcií, čím spríjemní váš pobyt v kuchyni a uľahčí nákup a prípravu jedál.

Pridať do wishlistu

Všetky modely zo série chladničiek Family Hub majú na ľavej strane výrobník ľadu a na pravej strane interaktívny displej. Interaktívny displej s prepojením na mobilnú aplikáciu ponúka funkcie rozdelené do dvoch kategórií, Jedlo a Rodina.

Kategória Jedlo vám pomôže s nákupom a varením. Vnútri chladničky sú zabudované tri kamery, ktoré jej obsah premietnu na interaktívnu obrazovku alebo do vášho mobilného telefónu. Cez displej môžete taktiež nastaviť teplotu v jednotlivých oddeleniach chladničky.

Family Hub technológia vám umožní jednotlivé potraviny v chladničke označiť názvom a dátumom spotreby a vytvoriť nákupný zoznam. Aplikácia vám ďalej poskytne zoznam receptov a jedál, ktoré môžete uvariť zo surovín, ktoré máte priamo doma. Aplikácia vám taktiež pomôže naplánovať jedlá a nákupný zoznam dopredu na základe vybraného receptu.

Kategória Rodina ponúka funkcie, cez ktoré môžete komunikovať s ostatnými členmi svojej rodiny prostredníctvom zdieľania fotografií a odkazov. Interaktívny displej na chladničke vám umožní vytvoriť pre každého člena rodiny zoznam domácich prác, alebo im zanechať odkaz. A to za pomoci šablón, či kreslenia priamo na displej. Okrem textu a obrázkov môžete prostredníctvom displeja nahrať aj hlasovú správu.

Praktickou funkciou displeja je plánovací kalendár, ktorý ľahko zosynchronizujete so svojím Google alebo Microsoft 365 online kalendárom. Displej vám zobrazí predpoveď počasia a umožní jeho prepojenie s vašou Samsung televíziou alebo smartfónom. Počas vášho pobytu v kuchyni tak môžete na chladničke sledovať televíziu a videá, alebo si prehrať vašu obľúbenú hudbu.

Prostredníctvom chladničky môžete ovládať ostatné inteligentné doplnky v domácnosti od Samsung, ako práčky a sušičky, klimatizáciu, osvetlenie a bezpečnostné kamery. Chladničku Family Hub môžete prepojiť aj s virtuálnym asistentom Bixby. Cez displej na chladničke môžete taktiež prijímať telefonické hovory.

Inteligentná chladnička Family Hub od Samsung sa vyrába v štyroch modeloch. Zákazník má na výber dvojdverovú alebo štvordverovú variantu, alebo kombinácie dvoch otváracích dverí s jedným alebo dvomi výsuvnými zásuvkami. Pri kúpe chladničky si môžete zvoliť aj variantu s mrazničkou.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách