Interaktívne búrkové mračno je svietidlom, ktoré vydáva zvuky hromobitia a imituje blesky v oblaku pomocou interaktívnych LED svetielok. Navyše je vo vnútri ukrytý bluetooth speaker, ktorý prehrá aj vaše obľúbené pesničky. Toto neobyčajné závesné svietidlo sa istotne postará o ambientné čaro každého interiéru. 

Pridať do wishlistu

The Cloud je interaktívny systém žiaroviek a reproduktorov od Richarda Clarksona navrhnutý tak, aby napodobňoval temný mrak ako aj vzhľadom, tak aj jeho interakciou. Zároveň projekt posunul do novej sféry zábavného a interaktívneho využitia, ktoré smart zariadenie dokáže poskytovať. 

Pomocou pohybových senzorov mrak detekuje prítomnosť používateľa a vytvára jedinečnú bleskovú a hromovú šou diktovanú pohybom prítomného človeka. Tento systém je vybavený výkonným reproduktorovým systémom, z ktorého môže užívateľ streamovať hudbu cez akékoľvek zariadenie kompatibilné s technológiou Bluetooth. 

Pomocou svetiel meniacich farbu sa oblak dokáže prispôsobiť požadovanej farbe a jasu osvetlenia. Cloud má tiež aj alternatívne režimy, ako je napríklad nočné svetlo a hudobný reaktívny režim.

Na jednej strane je „Cloud“ riadený systémom Arduin, ktorý reaguje na pohyb a vytvára imitáciu blýskania a hromobitia. Na druhej strane však ide o hudobne aktivovaný vizualizér a zavesenú reproduktorovú jednotku. Samotný mrak sa vyrába plstením hypoalergénnej vláknitej výplne na špongiový obal, ktorý tvorí rám oblaku a drží reproduktory a komponenty vo vnútri. 

Oblak má približné rozmery 61 x 38 x 35 cm a jeho vstupné napätie je 110 – 230 V pri 50 – 60 Hz. The Cloud je plne vybavená jednotka. Balenie obsahuje diaľkové ovládanie, LED svetlá meniace farbu, reproduktory a detekciu pohybu.

Medzi ďalšie varianty cloudu patrí aj levitujúci oblak, oblak na stojane a balansujúci na závesných tyčiach a mnohé iné. Všetky variácie sú dostupné na zakúpenie na webových stránkach Richarda Clarksona.

Hmotnosť produktu je 6 kg. Váha a veľkosť produktu sa môže líšiť, vzhľadom na to, že každý oblak je vytváraný ručne a má tým pádom originálne tvarovanie.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách