Táto mikroskopová sada z kartónu ťa inšpiruje zložiť si niečo vlastnými rukami. Sada je vhodná pre kohokoľvek od 8 rokov vyššie a je perfektným darčekom pre všetkých, ktorí túžia po objavovaní mikroskopického sveta v jeho bezprostrednom okolí zábavným spôsobom. 

Pridať do wishlistu

V každom balení nájdete detailné inštrukcie a 54 dopredu vyrezaných častí, ktoré treba len jednoducho vytlačiť von pomocou prsta. Samozrejme nechýbajú ani 2 kvalitné šošovky a odrazové zrkadlo, ktoré sú potrebné k postaveniu plne funkčného mikroskopu.

Úžasne sa hodí pri skúmaní záhradných potvoriek ako hmyzu, taktiež aj listov, peria a podobne. Budete ohromení tým, čo môžete vidieť až pri 30-násobnom zväčšení.

Pomocou zaostrenia mikroskopových číselníkov získate fantasticky čistý obraz. Nastavením priblíženia a oddialenia zmenšíte alebo zväčšíte detaily skúmaných prvkov. Zabavte sa experimentovaním so zdrojom svetla pomocou smartfónu, ktorým osvietite svoj objekt prostredníctvom zabudovaného periskopu. K dispozícii sú tiež na výber 3 typy  mikroskopických sklíčok na preparát, ktoré môžete použiť na pozorovanie rôznych typov vzoriek pod mikroskopom.

Chcete sa voľne pohybovať a skúmať mikrosvet zvonka? Vyberte skúmavky šošoviek mikroskopu a vložte ich do odpojiteľného vreckového adaptéra pre skúmanie na cestách.

Sada je navyše vytvorená z trvalo udržateľných materiálov, kartónu a minimálneho množstva plastov. Produkt bol vytvorený s iniciatívou, ktorou nie je len jeho zábavné a pútavé používanie. Pre spoločnosť BYO bolo v prvom rade dôležité použiť pri výrobe recyklované materiály, ktoré sa budú dať aj naďalej v budúcnosti recyklovať. Produkt je teda ekologický a zodpovedný voči životnému prostrediu.

Jeho konštrukcia nevyžaduje použitie žiadneho lepidla. Všetky časti boli navrhnuté tak, aby do seba zapadli bez zbytočného neporiadku.

Je to vynikajúci produkt pre iniciovanie samostatnej, či spoločnej rodinnej aktivity.

Inšpirujte a zapojte zvedavosť a záujem o okolie mladých či starých objaviteľov a vytvorte si váš vlastný mikroskop pomocou sady od Build Your Own.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách