Táto teleskopová sada z kartónu ťa inšpiruje zložiť si niečo s vlastnými rukami. Sada je vhodná pre kohokoľvek od 8+ rokov a je perfektným darčekom pre všetkých, ktorí túžia po objavovaní sveta v jeho okolí zábavným spôsobom. 

Pridať do wishlistu

V každom balení nájdete detailné inštrukcie a vyplotrované časti, ktoré treba len jednoducho vytlačiť von pomocou prsta. Samozrejme nechýbajú ani kvalitné optické šošovky a zrkadlá, ktoré sú potrebné k postaveniu plne funkčného refraktorového teleskopu. 

Teleskop má až 16-násobné zväčšenie, ktoré vás ohromí tým, čo uvidíte. Použite integrovaný zameriavač na zarovnanie vášho ďalekohľadu, nastavte si uhol, zameriavaciu trubicu a všetko budete vidieť veľmi zreteľne.

Navyše je sada vytvorená z trvalo udržateľných materiálov, ako kartónu a minimálneho množstva plastov. Produkt bol vytvorený s iniciatívou, ktorou nie je len jeho zábavné a pútavé používanie. Pre spoločnosť BYO bolo v prvom rade dôležité použiť pri výrobe recyklované materiály, ktoré sa budú dať aj naďalej v budúcnosti recyklovať. Produkt je teda ekologický a zodpovedný voči životnému prostrediu.

Jeho konštrukcia nevyžaduje použitie žiadneho lepidla. Všetky časti boli navrhnuté tak, aby do seba zapadli bez zbytočného neporiadku.

Je to vynikajúci produkt pre iniciovanie spoločnej rodinnej aktivity. Teleskop je možné použiť cez deň v rámci pozorovania okolitej prírody a počas noci je vhodný pri pozorovaní nočnej oblohy.

Inšpirujte a zapojte predstavivosť mladých či starých objaviteľov a vytvorte si váš vlastný teleskop pomocou sady od Buit Your Own.

Teleskop váži 0,7 kg a jeho rozmery sú 36 × 25 × 5 cm.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách