Kempingový príves od firmy Beauer vás svojimi rozmermi na prvý pohľad priveľmi nenadchne. Keď však uvidíte, ako sa dokáže za 60 sekúnd rozložiť, v okamihu sa doň zamilujete. Karavan Beauer 2X je vhodný pre sólo cestovateľa aj pre páry so záľubou v dobrodružstvách.

Pridať do wishlistu

Nároky na obytný príves sú naozaj vysoké. V prvom rade by mal mať skromné rozmery, aby sa ľahšie prepravoval z miesta na miesto. Vnútri by však mal byť priestranný a poskytnúť všestranný komfort. Riešenie na tieto protichodné požiadavky našiel francúzsky výrobca prívesov na kempovanie Beauer.

Kempingový príves Beauer 2X sa, ako jeho názov napovedá, na počkanie rozloží na dvojnásobok svojej veľkosti. V číslach sa to rovná zväčšeniu vnútorného priestoru zo štyroch na osem metrov štvorcových. Rozkladací mechanizmus je poháňaný 230V batériou a nevyžaduje žiadnu fyzickú námahu.

Obytný kempingový príves má retro oblý dizajn, ktorý bol populárny v 70-tych rokoch. Vnútri je rozdelený na dve časti, kuchynku v tvare L a obývaciu časť s gaučom, ktorý slúži aj ako lôžko pre dvoch. Súčasťou prívesu je aj toaleta.

Farebná kombinácia prívesu aj interiéru je plne voliteľné zákazníkom. Z doplnkov si ďalej môžete vybrať sprchu, držiak na bicykle, vyhrievanie a klimatizáciu, vonkajší kufor, ohrievač vody, markízu, sieťky proti hmyzu, náhradné koleso či solárny panel.

Karavan Beauer 2X váži len okolo 800 kilogramov, no vďaka rozťahovaciemu dizajnu vám v ňom nebude nič chýbať. Kuchynka obsahuje okrem umývadla aj plynový sporák, chladničku, gril a rúru na pečenie. A, samozrejme, potrebný úložný priestor.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách