Zobúdzacie svetlo SmartSleep je viac, ako len obyčajný budík. Štýlová lampa s dotykovým ovládaním vám pomocou mobilnej aplikácie pomôže ľahšie zaspať a zobudiť sa viac oddýchnutý. Nastaviť na nej môžete simuláciu západu aj východu slnka, relaxačné dychové cvičenia aj hlasitosť a výber hudby, s ktorou ráno začnete deň.

Pridať do wishlistu


Hlavnou funkciou smart zobúdzacej lampy od Philips je simulácia západu a východu slnka za pomoci nastaviteľnej intenzity svetla, ktoré má zaručiť prirodzené prebudenie sa. Trvanie východu slnka vo forme čoraz intenzívnejšieho svetla a odtieňa si môže užívateľ zvoliť v rozpätí od 10 do 50 minút. Pokiaľ vám samotné svetlo na zobudenie sa nestačí, lampa ponúka výber ôsmych možností sprievodnej hudby.

Lampa SmartSleep má ďalej zabudovaný vonkajší senzor, ktorý monitoruje optimálnosť podmienok na spánok vo vašej spálni. Výsledky merania teploty, vlhkosti, hluku a svetla v izbe môžete monitorovať na vašom mobilnom telefóne v aplikácii SleepMapper. Táto aplikácia vám uľahčí ovládanie lampy ako aj ponúkne doplnkové služby vo forme relaxačných dychových cvičení pred spánkom.

Zobúdzacie svetlo sa ovláda aj za pomoci dotykového smart displeja, ktorého funkcie a intenzita jasu sú taktiež plne nastaviteľné užívateľom. Táto lampa funguje aj ako nabíjačka na telefón a ponúka 20 úrovní hlasitosti, 25 nastavení jasu a všetky funkcie ľahko zapojíte cez vašu domácu wifi. Zobúdzacia lampa SmartSleep od Philips dostala iF Cenu za dizajn.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách