Univerzálny bambusový stolík od InnovaGoods Lapwood si zamilujú všetci členovia vašej rodiny. Využiť ho môžete nielen na jedenie či kreslenie, ale aj na prácu s vašim laptopom. Stolík totižto obsahuje nastaviteľný držiak.

Pridať do wishlistu

Sedenie za stolom sa po dlhom čase môže zdať monotónnym, neinšpiratívnym a zdĺhavým. Stolík Lapwood od InnovaGoods poskytuje svojim užívateľom flexibilitu. Svoju prácu či tvorivú aktivitu svojich detí môžete vďaka stolíku premiestniť na pohovku alebo zem. Využiť ho môžete aj pri čítaní alebo raňajkovaní v posteli.

Stolík Lapwood od InnovaGoods je vyrobený z prírodného bambusu a neobsahuje žiadne toxické látky. Prírodné drevo je upokojujúce na pohľad, neodvádza zrak od vašej práce a výborne sa hodí do každého interiéru.

Rozmery pracovnej dosky stolíka Lapwood sú 53,5 x 34 centimetrov. Na pravej strane je v dreve vyrezaný držiak na pohár a taktiež pod pravým okrajom nájdete praktickú zásuvku. Tu môžete uložiť drobnosti ako nabíjačku na telefón, písacie potreby alebo USB kľúč.

Ľavá strana pracovnej dosky sa dá podľa potreby zdvihnúť až do piatich rôznych pozícií. Nastaviteľná časť stolíku Lapwood je ako stvorená na prácu na vašeom laptope. Na spodnom okraji je drevená doska, ktorá zabráni jeho zošmyknutiu. Dosku môžete využiť aj na písanie či kreslenie.

Prenosný stolík Lapwood má nastaviteľnú výšku od 21 do 27 centimetrov. Mimo používania ho prakticky zložíte a uschováte kdekoľvek.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách