Spoločnosť LEGO® opäť ukázala, že vyrába stavebnice a prináša zábavu pre rôzne vekové kategórie. Ich nová exkluzívna stavebnica vás prenesie do slnečného talianska, jedná sa totiž o historický model ikonického Fiatu 500. Počas stavania sa taktiež dozviete o histórií Fiatu 500 a nadchnete sa zmyslom pre detail od tvorcov lega.

Pridať do wishlistu

Lego stavebnica autíčka Fiat 500 sa skladá z 960 dielov a obsahuje veľa detailov. Je preto vhodná pre tínedžerov a dospelých, ktorý nikdy neprestali snívať. Návod k stavebnici je vyrobený na štýl pôvodných propagačných materiálov automobilového výrobcu Fiat a malí aj veľkí sa z neho dozvedia o jeho histórií a zaujímavých faktoch.

Postavený model má výšku 11 centimetrov, dĺžku 24 centimetrov a šírku 11 centimetrov. Vďaka tomu sa hodí ako kúsok na vystavenie samostatne, alebo v rámci väčšej kolekcie lega. Autíčko Fiat 500 má krémovú farbu a zaťahovaciu strechu a podnieti vašu fantáziu preniesť sa na slnečné pobrežie Talianska.

Funkčné detaily na modely autíčka Fiat 500 sú vskutku čarovné. Okrem rozťahovacej strechy má autíčko aj vyklápaciu zadnú kapotu, pod ktorou nájdete model motora. V otváracej prednej kapote zase objavíte rezervnú pneumatiku.

Vnútri nechýbajú samozrejme ani sklápacie sedačky, ručná brzda či riadiaca páka. Na užitie si výhľadu z talianskych serpentín vám nesmie, samozrejme, chýbať cestovný kufor. Posledným detailom je maliarsky stojan s portrétom Fiatu 500 na pozadí rímskeho kolosea, aby ste si výsledok svojich staviteľských schopností mohli náležite vystaviť.

Stavebnice LEGO® Creator Expert sú určené pre tínedžerov a dospelých a prinášajú staviteľské výzvy inšpirované klasickými autami, autentickými budovami, či atrakciami v lunaparku. Model autíčka Fiat 500 môžete do svojej kolekcie začleniť za cenu 79,99 eur.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách