Všestranný nástroj The Muncher od výrobcu Full Windsor využije na cestách a pri pobyte v prírode. Oproti iným multitoolom je The Muncher oveľa ľahší na prenos a poskytne až 10 rôznych spôsobov využitia.

Pridať do wishlistu

S Multitoolom The Muncher sa budete cítiť ako pravý dobrodruh, pripravený aj na tie najneočakávanejšie situácie. Nástroj The Muncher v sebe skrýva zúbkový nôž, lyžičku s vidličkou v jednom, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy a plochý skrutkovač. Ďalej v ňom nájdete škrabku na zeleninu, kresadlo na založenie ohňa, orezávač a sochor.

Multitool The Muncher váži len 20 gramov a predáva sa v praktickom obale s karabínou. Obal je vyrobený zo syntetickej gumy odolnej voči chemikáliám a teplotným rozdielom. Na prednej strane obalu nájdete aj kresadlo, s ktorým za pomoci čepele noža založíte oheň. Ku kresadlu je pripevnené malé lanko pre ľahšiu manipuláciu. A vďaka karabíne multitool ľahko pripevníte k batohu alebo opasku.

Výhodou multitoolu je to, že neobsahuje žiadne výsuvné časti. Nástroj je pevný a vyrobený z odolného titánu. Na konci multitoolu nájdete vidličku s lyžičkou a na protiľahlom konci nôž so zúbkami a plochým špicom, ktorý funguje ako skrutkovač. Obidva konce sú z vysoko nalešteného titánu pre ľahkú údržbu.

Stredná časť multitoolu The Muncher slúži ako otvárač na fľaše a škrabka na zemiaky. Malý zárez pod čepeľou nožíka zase slúži ako orezávač a sochor. Dĺžka multitoolu je 16, 4 centimetra a jeho šírka 3,4 centimetra. Nástroj bol označený magazínom Backpacker za jeden z najlepších multitoolov za rok 2020.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách