Lunar Pro je najdetailnejší model Mesiaca, aký bol kedy vytvorený. Navyše je aj smart, nakoľko používa rozšírenú realitu pre nekonečný tok informácií o tomto vesmírnom telese. Vďaka nemu sa môžete ponárať do hlbín Mesiaca a dopodrobna ho preštudovať. Informácie, ku ktorým sa pomocou modelu dostanete sú čerpané od NASA a nájdete v nich veľké množstvo strhujúcich faktov.

Pridať do wishlistu

Lunar od spoločnosti AstroReality s rozšírenou realitou vás vtiahne do historickej a informačnej roviny Mesiaca, ktorá vám môže byť bližšie, než by ste čakali. Model je vernou kópiou zmenšeného vesmírneho s presnosťou 0,006 mm na 1 pixel. Vďaka nadväzujúcej aplikácii sa dostanete k dátam, ktoré boli čerpané priamo zo satelitu NASA Lunar Reconnaissance a dostanete sa tak k rôznym interaktívnym údajom len za pomoci dotyku jediného prsta.

Model bol vytvorený pomocou najpokrokovejšej 3D tlačiarne pre vernú zmenšenú reprodukciu topografie Mesiaca. Technológia rozšírenej reality (AR) prináša vzdelávanie o vesmíre doslova na dosah ruky. Spoločnosť AstroReality spája aplikáciu a rozšírenú realitu a vytvára bezkonkurenčný spôsob, ako zažiť naše najbližšie vesmírne teleso prostredníctvom smartfónu. Pomôže vám naučiť sa nielen podmanivé fakty, ale aj maličkosti, o ktorých ste ani netušili. Zároveň simulujte misie na Mesiac, akoby to bola práve vaša. A to priamo z vášho domova alebo z učebne. 

Lunar Pro má až 900 funkcií s rozpoznávaním objektov. Aplikácia je kompatibilná s iOS 9.0 a vyššie a Android 4.3 a vyššie. Je možné si zakúpiť aj menší model, ktorý má 20 funkcií rozpoznávania značiek AR.

Pre jeho jednoduché používanie stačí, ak otvoríte aplikáciu pre rozšírenú realitu AstroReality a namierte fotoaparát na svoj 3D model Mesiaca. Prepojenie vyvodí hlboko pohlcujúci zážitok.

Model Mesiaca, ktorý sa vám po zakúpení dostaví do rúk je ručne maľovaný s nánosom farieb, ktoré sú chránené bezpečným konečným náterom pre ochranu jeho povrchu.

Model je vytvorený z polyresinu a stojanu zo skla. Jeho používanie je vhodné pre deti už od 4 rokov. Jeho rozmery sú 15,7 x 15,5 x 15,5 cm a váži 1,87 kg.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách