Robotický vysávač Rowenta X-plorer Serie 60 vám pomôže s upratovaním a údržbou vašich dlážok, kým vy sa zatiaľ môžete venovať iným činnostiam. Robotický vysávač je vysoký len šesť centimetrov vrátane koliesok a ovláda sa cez mobilnú aplikáciu.

Pridať do wishlistu

Robotický vysávač Rowenta X-plorer je vhodný do každej domácnosti. Automaticky sa prispôsobí stenám a nábytku, zachytí dokonca aj zvieracie chlpy pričom systém Aqua Force pri vysávaní zároveň umýva podlahu. Stačí k nemu pripevniť odnímateľný mop.

Priemer robotického vysávača Rowenta X-plorer je 32,5 centimetra a jeho výška len 6 centimetrov. Vysávač sa predáva s nabíjacou základňou so systémom automatického nabíjania. Nabíjaciu stanicu je potrebné umiestniť na rovný povrch bez prekážok v okruhu jeden a pol metra.

Svoj vysávač môžete prepojiť s bezplatnou aplikáciou, kde môžete automaticky nastaviť čas a režim upratovania. Ovládanie vysávača je taktiež kompatibilné s virtuálnym asistentom. Doba nabíjania vysávača sú štyri hodiny a prevádzková doba je 90 minút. Zariadenie ponúka tri režimy čistenia: methodic, spot a wall follow. Takto si môžete vybrať z metodického upratovania, presne určeného miesta, ktoré chcete upratať a z režimu vysávania popri stenách.

 

Vysávač má na stranách infračervené senzory na detekciu prekážok a stien. Zariadenie ďalej využíva funkciu detekcie kobercov a prispôsobí saciu silu typu podlahy, na ktorej sa nachádza. Zabudovaný systém Aqua Force pri vysávaní zároveň utiera podlahu, takže ju zbaví aj najmenších nečistôt. Vysokoúčinná kefa Animal Turbo uľahčí vysávanie zvieracích chlpov a väčších chuchvalcov prachu a odstráni aj zašliapnuté nečistoty.

Objem zásobníka na prach je 0.4 litra. Vysávač sa predáva s dobíjacou stanicou, diaľkovým ovládačom, súpravou na čistenie robotického vysávača a mopom, ktorý treba k vysávaču pripevniť po naplnení zariadenia vodou. Robotický vysávač Rowenta X-plorer Serie 60 sa predáva v čiernej farbe.

Pozrieť ceny na Heureke
Pozrieť ceny na Alze
Pozrieť ceny na Heureke
Pozrieť ceny na Alze