Firma TipTop Things prišla na trh s v poradí štvrtou generáciou udržateľných tašiek Nanobag 4.0. Tašky sú vyrobené z nylónového polyméru a ich nosnosť je až 30 kíl. Za každú zakúpenú tašku TipTop Things vysadí jeden strom.

Opakovane použiteľná nákupná taška Nanobag 4.0 je vyrobená z nylónového polyméru navrhnutého samotným výrobcom tašiek. Hrúbka tohto materiálu je len 0.05 milimetra, preto tašku hravo poskladáte a zmestí sa vám aj do malého vrecka na rifliach.

Pridať do wishlistu

Nákupné tašky Nanobag 4.0 sa predávajú v šiestich veľkostiach s objemom od 12 do 25 litrov. Na výber máte zo štyroch tašiek klasického tvaru, jednej v tvare batohu a jednej nákupnej tašky s dlhším pútkom cez rameno.

Tašky majú širšie rúčky pre pohodlné držanie a vďaka diamantovému prešívaniu nosnosť až do 30 kíl. Súčasťou každej tašky je úložné vrecúško, do ktorého môžete tašku poskladať a tak pripevniť k batohu alebo kľúčenke.

Nanobag 4.0

TipTop Things v spolupráci s organizáciou Eden, ktorá sa venuje obnove lesov, za každú predanú tašku vysadí jeden mangrovník. Strom mangrovník do seba viaže v porovnaní s niektorými stromami až 10-krát viac oxidu uhličitého a zabraňuje erózií pôdy.

Materiál použitý na výrobu tašiek je odolný voči vode a plesniam. Čo sa týka vzhľadu tašky, na výber máte až z 15 dizajnov a 3 farieb. Nákupné tašky Nanobag 4.0 sa po skončení kampane na Kickstarter uvedú do predaja v decembri tohto roku.

Predobjednať na Kickstarteri
Predobjednať na Kickstarteri