Sklopiteľné ohnisko Fireball on nemeckej firmy Blumfeldt má dve polohy nastavenia a spĺňa až tri účely. Slúži ako gril na prípravu jedla na otvorenom ohni a taktiež ako romantický krb sálajúci príjemne teplo. V neposlednom rade je ohnisko vďaka svojmu zaujímavému dizajnu aj štýlovou dekoráciou.

Pridať do wishlistu

Ohnisko Fireball vyrába nemecká firma Blumfeldt, ktorá okrem jeho funkčnosti nezabudla ani na estetickú funkciu. Ohnisko pozostáva z pevnej trojnožky, na ktorej spočíva robustná pologuľa vyrobená z ocele s hrúbkou tri milimetre. Pologuľu je možné upevniť do dvoch rôznych pozícií.

Keď uložíte pologuľu vodorovne na trojnožku, ohnisko je pripravené na grilovanie. Balenie obsahuje aj grilovací rošt, tácku na popol a kutáč. S takouto výbavou vás už nič nezastaví vychutnať si večeru uvarenú na otvorenom ohni.

Na spodnej časti pologule sa nachádza kolík, ktorý spája pologuľu a stojan. Keď oceľovú pologuľu nadvihnete a pootočíte okolo jej osi, premení sa na útulný prenosný krb. Aj v tejto polohe do ohniska ľahko umiestnite rošt a tácku na popol. Na hornej strane ohniska sú dierky, ktoré slúžia na odvádzanie dymu. Keď je ohnisko Fireball v zdvihnutej polohe, slúži aj ako zástena proti vetru, z ktorej navyše sála príjemné prírodné teplo.

Hĺbka ohniska je 60 centimetrov a jeho priemer 56 centimetrov. V horizontálnom umiestnení je ohnisko vysoké 39 centimetrov a pri nadvihnutej polohe 68 centimetrov. Ohnisko sa predáva aj s praktickým krytom proti dažďu. Ohnisko Fireball vám na počkanie vykúzli útulnú a romantickú atmosféru. Je vhodné na umiestnenie do záhrady, ale aj na terasu a väčší balkón.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách