Otvárač na fľaše BarWise má ergonomický dizajn a ľahko vám padne do ruky. Protišmyková rukoväť otvárača plní účel zbernej nádoby na korunkové uzávery. Otvárač vyrába anglická firma Joseph Joseph.

Pridať do wishlistu

 

Atraktívny vzhľad otvárača na fľaše BarWise of firmy Joseph Joseph určite zaujme vašu rodinu a známych pri podávaní nápojov v sklenených fľašiach. Otvárač BarWise je vysoký 16 centimetrov a môžete ho hrdo vystaviť na obdiv vo vašom domácom bare, či v kuchyni. Jeho sofistikovaný dizajn je tak odlišný od zaužívaných otváračov na sklenené fľaše, že ho nebudete chcieť skryť za dvierka skrinky.

Otvárač má priemer 4,5 centimetra a jeho vrchná časť, ktorá otvorí korunkové uzávery na sklených fľašiach, je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Telo otvárača je vyrobené z plastu bez obsahu BPA v kombinácií so silikónom a slúži ako zberná nádoba na uzávery. Kapacita zásobníka je 16 uzáverov.

Otvárač je navrhnutý tak, aby uzáver bezpečne skĺzol do zásobníka aj pri rýchlom otváraní fliaš. Okrem domáceho použitia je preto tiež vhodný na používanie v baroch a reštauráciách. Zásobník ľahko vyprázdnite do smetnej nádoby rýchlym vyklopením jeho spodnej časti. Otvárač sa predáva v sofistikovanej modrej farbe a jeho vonkajšia časť je priehľadná, aby ste presne vedeli, kedy je čas ho vyprázdniť.

Anglická firma Joseph Joseph bola založená bratmi, dvojičkami Antonym a Richardom Josephom. Joseph Joseph pôsobí na trhu už 17 rokov a venuje sa výrobe kuchynských a domácich doplnkov. Ich výrobky sú známe svojou vysokou kvalitou a uhladeným dizajnom.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách