Minecraft je počítačová budovateľská hra z roku 2009, ktorú dnes pozná už hádam každé dieťa na svete. Jej vývojári Mojang Studios prinášajú v spolupráci s výrobcom spoločenských hier Ravensburger jej stolovú verziu nazvanú Minecraft Builders & Biomes.

Pridať do wishlistu

Stolová spoločenská hra Minecraft Builders & Biomes je skvelým spôsobom, ako zblížiť rodičov a ich deti. Keďže počítačová hra Minecraft je obľúbená hlavne medzi tými najmladšími, jej stolová verzia dá deťom priestor vysvetliť rodičom jej jednotlivé komponenty. Takto sa nielen posilnia rodinné vzťahy, ale aj zdravé sebavedomie vášho dieťaťa.

Autorom stolovej hry Minecraft je Ulrich Blum. Rovnako, ako aj v jej počítačovom predchodcovi, je jej podstatou dolovanie surovín a stavba rôznych štruktúr. Ďalej v nej preskúmate svet Overworld, zbierate zbrane a bojujete proti príšerám. V hre každý hráč zbiera body, ktoré sa na jej konci sčítajú a určia víťaza.

Minecraft Builders & Biomes stolová hra obsahuje 64 drevených kociek, ktoré predstavujú vyťažené suroviny a stavebné bloky. Ďalej tu nájdete 64 kariet s príšerami a stavbami, 36 žetónov zbraní, 4 herné dosky, 4 herné figúrky, 4 dosky pre hráčov, 4 stretávacie karty, 1 základňu, 1 podpornú štruktúru a 12 ďalších kariet. Súčasťou balenia je aj návod k hre. Hra je vhodná pre 2 až 4 hráčov od veku 10 rokov. Jedno kolo hry trvá okolo 60 minút.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách