Samsung Addwash je práčka s možnosťou prídavného prania. Postará sa o to, aby ste nezabudli oprať kúsok oblečenia, na ktorý ste zabudli. Večný problém novodobých pračiek s prídavkom kedykoľvek počas prania je vďaka Addwash vyriešený. 

Pridať do wishlistu

S Addwash nemusíte robiť veci na dvakrát. Do práčky dokážete počas jej cyklu pridávať rôzne typy bielizne, ktoré ste si nevšimli. Navyše môžete v akejkoľvek fáze pracieho cyklu pridať aj veci, ktoré potrebujete len vyplákať. Šetríte si tým čas, energiu aj úspory.

Navyše získate upozornenie o presnom čase, ktorý je vhodný na pranie bielizne a môžete do nej vložiť čokoľvek potrebujete, vrátane aviváže. Stačí, ak stlačíte tlačidlo “STOP”, otvoríte Addwash dvierka a pridáte svoju obľúbenú aviváž. Dvierka môžu byť otvorené v akomkoľvek čase ak je teplota prania nižšia ako 50℃.

Samotné dvierka sú väčšie než sa na prvý pohľad môže zdať. Dokážete cez nich do bubnu vložiť aj pevné a ťažké džínsy, objemné úplety, či menšiu deku, alebo uteráky.

Veľkosť Addwash dvierok na pridávanie je približne vo veľkosti 190 mm na výšku a 250 mm na šírku.

Výnimočnou vlastnosťou práčky Addwash je, že vám dokáže posielať upozornenia v čase, kedy je možné do práčky pridať zabudnuté veci. Všetko viete sledovať pomocou aplikácie Samsung Smart Home, kde vám zvukové znamenie pripomenie, kedy nastal ten správny čas – bez ohľadu na to, či ich potrebujete vyplákať alebo odstrediť. K dispozícii máte na výber až 3 druhy zvukových stôp.

Pre správny chod aplikácie je potrebné bezdrôtové pripojenie k internetu. Aplikácia je dostupná pre iOS a Android.

Otváranie dvierok Addwash je bezpečné aj v prípade, ak vo svojej domácnosti máte deti. Pomocou aktivácie detského zámku a pri teplote, ktorá je vyššia ako 50°C, budú dvierka automaticky zablokované. Detský zámok môžete aktivovať kedykoľvek, keď budú vaše deti v blízkosti práčky, a tak budete mať istotu, že im pri praní nič nehrozí.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách