Orbitkey Nest je šikovný organizér pre všetky menšie veci, ktoré denne potrebujete mať pri sebe. Miesto si v ňom nájde váš mobilný telefón, slúchadlá, kľúče aj kreditné karty. Keď Orbitkey Nest otvoríte, poslúži vám aj ako štýlové odkladacie miesto a nabíjačka telefónu.

Pridať do wishlistu

Orbitkey Nest je vhodný pre každého, kto preferuje svoje veci dobre zorganizované. Orbitkey Nest má obdĺžnikový tvar a pozostáva z dvoch častí, ktoré sa otvoria ako kniha. Pri prenose vecí Orbitkey Nest bezpečne zatvoríte pripevnenou gumičkou, ktorá slúži aj na uchytenie pera k organizéru. Bezpečne pod ňu môžete vsunúť aj papier s poznámkami, leták alebo vizitku.

Rozmery Orbitkey Nest organizéra sú 24 x 12 x 4,1 centimetra. Organizér pozostáva z dvoch separátnych častí, ktoré do seba pri zatvorení perfektne zapadnú. Spodná časť organizéra je vo vnútri hladká, bez pevných priehradok. Balenie Orbitkey Nest však obsahuje šesť odnímateľných rozdeľovačov, ktoré si môžete do spodnej strany organizéra pripevniť podľa potreby a želania.

V balení sú taktiež pribalené dva organizéry na káble, ktoré môžete využiť na zviazanie nabíjacích káblov alebo slúchadiel. Vo vnútornej strane vrchnej časti organizéra sa zase nachádzajú praktické priehradky na kreditné a pamäťové karty a elastické vrecúško na ďalšie drobnosti.

Vonkajší obal organizéra je hladký s odkladacím priestorom na vrchnej strane. Vedľa tejto misky sa nachádza bezdrôtová nabíjačka na telefón a slúchadlá. Organizér vám takto poslúži nielen na prenos vašich vecí, ale aj na ich prehľadnú organizáciu na stole.

Puzdro Orbitkey Nest je vyrobené z odolného polykarbonátu. Vrchná časť puzdra je potiahnutá kožou, kým spodná časť je potiahnutá polyesterovým vláknom. Kovové časti puzdra sú vyrobené zo zliatiny zinku. Organizér sa predáva s nabíjacím USB káblom dlhým jeden meter. Bezdrôtová nabíjačka je kompatibilná s novšími verziami smartfónov a slúchadiel podporujúcich bezdrôtové nabíjanie. Organizér sa predáva v čiernom a sivom prevedení.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách