Prenosný šijací stroj od InnovaGoods 6V vás prekvapí množstvom funkcií aj napriek svojmu malému rozmeru. Funguje na baterky a taktiež aj použitím sieťového adaptéra. Súčasťou produktu je aj klasický pedál na ovládanie.

Pridať do wishlistu

Skladný a prenosný šijací stroj od InnovaGoods 6V 1000 mA je vhodný pre každého, kto chce žiť o niečo udržateľnejším spôsobom. Vďaka ľahkému ovládaniu si na stroji aj začiatočník dokáže svoje oblečenie opraviť, alebo veľkostne prispôsobiť. Vďaka tomu nemusíte oblečenie vyhodiť, alebo nahradiť novým kúskom. Eliminujete tak odpad, znižujete dopyt po nových produktoch a v neposlednom rade aj ušetríte svoje peniaze.

Prenosný šijací stroj je vyrobený z ABS, čo je pre pevný a trvácny plast. Jeho rozmery sú len 26 x 23 x 12 centimetra. Aj napriek úsporným rozmerom na stroji zvládnete vykonať menšie úpravy oblečenia a dokonca aj skrátenie nohavíc.

Mini šijací stroj obsahuje aj pedál, ktorý uvedie stroj do pohybu. Na výber máte z dvoch rýchlostí šitia a stroj obsahuje aj LED osvetlenie. Čo sa týka stehov, stroj ponúka tri dĺžky stehu a sedem rôznych vzorov.

Šijací stroj od InnovaGoods je vhodný na prešívanie dopredu aj dozadu a jeho tichá prevádzka je zabezpečená štyrmi batériami AA, alebo stroj môžete zapojiť do elektrického prúdu. Balenie okrem stroja obsahuje 4 cievky na niť, náhradnú ihlu, cievku na prevíjanie, pedál a praktický navliekač.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách