IONICKISS je jedinou kefkou, s ktorou budú vaše zuby o 48% čistejšie, a to aj v ťažko dostupných miestach. Navyše aj bez nutnosti použitia pasty. Je veľmi ľahká a jednoducho prenosná, takže si môžete užiť pocit čistých zubov naozaj kdekoľvek.

Pridať do wishlistu

Zubná kefka IONICKISS je bezkonkurenčným pomocníkom v boji proti zubnému povlaku a zápalom spôsobeným z nedostatočného vyčistenia ťažko prístupných miest a medzizubných priestorov. Jedinečná technológia japonskej technológie spôsobuje, že je povlak odpudzovaný od povrchu zubov podobne, ako pri použití magnetov.

Predstavuje doposiaľ najmodernejšiu starostlivosť, ktorú teraz aj vy môžete svojmu chrupu dopriať. Je vôbec prvou ionizačnou zubnou kefkou na svete. Vychutnajte si pocit čistých zubov kdekoľvek – v pohodlí svojho domova, v kancelárii alebo na cestách.

Ionizačná zubná kefka IONICKISS generuje záporné ióny a usmerňuje ich tok medzi kefkou a zubom. Ionizácia tak narúša iónovú väzbu medzi povlakom a zubom. Tým odpudzuje povlak od povrchu zubov smerom k hlavici kefky. Zuby si tak vyčistíte jednoduchšie a oveľa lepšie, ako s klasickou zubnou kefkou. Je aj klinicky dokázané, že kefka IONICKISS je oveľa účinnejšia ako bežná manuálna zubná kefka.

Štetinky zubnej kefky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Kvalitné vlákna odstránia každú nečistotu. Výmenné zubné hlavice zaistia dlhú životnosť vašej kefky. Keď je hlavica kefky opotrebovaná, jednoducho ju vymeňte za novú. Batéria vydrží minimálne 1 rok pri bežnom používaní. Výmenná hlavica je finančne aj ekologicky úspornejším riešením.

Pomocou IONPAD, kovového pásika, sa pri jeho dotýkaní na mokro s vodou genetujú ióny. Samotné generované ióny rušia iónovú väzbu medzi povrchom zubu a povlakom a čistia tak zuby.

Ak chcete otestovať batériu stačí, ak stlačíte tlačidlo na testovanie stavu batérie spravidla raz až dvakrát týždenne.

Obsah balenia IONICKISS zahŕňa samotnú manuálnu ionizačnú zubnú kefku typu ORIGINAL, spolu s výmennou hlavicou typu SOFT, obe v bielom prevedení.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách