Rozkladacie kreslo Farido si obľúbia hlavne milovníci viac účelového moderného nábytku. Toto kreslo v minimalistickom škandinávskom štýle vám poslúži aj ako denná oddychová posteľ a počas noci aj ako posteľ na spanie. Vyrába ho slovenská firma Tempo Kondela.

Pridať do wishlistu

Praktické kreslo Farido je vhodné do moderných domácností, kde majitelia kladú dôraz na funkčnosť a dizajn nábytku zároveň. Kreslo je navrhnuté v minimalistickom štýle charakteristickom pre škandinávske krajiny.

Na pohľad jednoduché kreslo bez opierok na ruky hravo rozložíte na oddychovú pohovku počas dňa a večer na lôžko, na ktorom sa pohodlne vyspí dospelý človek. Kreslo je celočalúnené a vyplnené molitanom.

V zloženom stave má kreslo štyri nohy vyrobené z dubu. Pri rozložení kresla na dennú posteľ s opierkou stačí rozzipsovať vrch sedadla, kde sú ukryté dve podperné nohy. Sedadlo vyklopíte a získate tak pohodlnejšie miesto na oddych.

Zadná opierka kresla ponúka viacero uhlov nastavenia, vďaka čomu zaručí pri rozložení dokonalý oddych podľa vašich predstáv. V opierke sú ukryté ďalšie dve podperné kovové nohy, ktoré pri úplnom sklopení opierky vytvoria posteľ.

Kreslo je široké 76 centimetrov a jeho výška sa pohybuje od 73 centimetrov pri zložení a 30 centimetrov pri sklopení na posteľ. Dĺžka kresla je 92 centimetrov a dĺžka rozloženej postele 195 centimetrov. Hmotnosť kresla je 24 kilogramov a predáva sa s dekoratívnym vankúšom.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách