Ručná zváračka od InnovaGoods sa veľmi rýchlo stane neodmysliteľným pomocníkom vo vašej kuchyni. Zváračka funguje na baterky, takže ju môžete bez problémov zobrať so sebou na výlety a kempovanie.

Pridať do wishlistu

Ručná zváračka na plastové obaly, vrecúška a fólie za pár sekúnd hermeticky opäť uzavrie akýkoľvek otvorený obal. Použiť ju môžete na opakované zvarenie obalu od čipsov, ryže, cestovín, cukríkov alebo chrumiek. Vaše potraviny a maškrty tak vydržia dlhšie čerstvé a pri prenose sa nemusíte obávať ich rozsypaniu. Vďaka tejto ručnej zváračke takisto z akéhokoľvek igelitového vrecka na počkanie vyrobíte uzavretý obal vhodný na uskladnenie potravín v chladničke a mrazničke.

Na trhu je momentálne dostupné veľké množstvo zatváracích štipcov na otvorené obaly od potravín. Pri ich použití musíte však veľakrát vrch obalov prácne skladať na požadovanú veľkosť. Pri použití zváračky vám táto starosť vymizne. Taktiež sa už nemusíte obávať, že sa vám štipce stratia, prípadne, že ich nemáte dostatok.

Ručná zváračka svojim tvarom pripomína zošívačku na papier a výborne vám sadne do ruky. Je vyrobená z bieleho plastu a jej nahriaty koniec je chránený čiernym krytom. Keď kryt zdvihnete, baterky vo vnútri zváračky nahrejú jej koniec. Keď je zváračka dostatočne teplá na použitie, jednoducho do jej stredu umiestnite obal, ktorý chcete opätovne uzavrieť, zatvoríte zváračku a potiahnete obal.

Zváračka má na zadnej strane magnet, vďaka ktorému ju mimo používania môžete prakticky uchytiť na chladničku v kuchyni. Ručná zváračka na plastové obaly a fólie patrí do série Kitchen Foodies od InnovaGoods.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách