Domáca pípa od InnovaGoods s názvom Ball sa postará o štýlové servírovanie nápojov na vašej párty. Dômyselný dizajn domáceho výčapu sa postará o to, aby sa vaše nápoje podávali príjemne vychladené. Navyše na jej fungovanie nepotrebujete elektrickú prípojku.

Pridať do wishlistu

Pri organizovaní domácej oslavy alebo večierka sa kladie dôraz hlavne na zásobu osviežujúco vychladených nápojov. S domácim výčapom od InnovaGoods si vaši hostia sami a s radosťou naservírujú svoj drink.

Domáca priehľadná pípa má guľatý tvar a je vyrobená z plexiskla bez obsahu škodlivých BPA látok. Jej objem je 3,5 litra. K jej naplneniu jednoducho nadvihnete horný príklop a dovnútra nalejete vami zvolený drink. Aby nápoje vašich hostí ostali vychladené, môžete do vnútornej nádobky vložiť ľad.

Oddelená nádobka na ľad zaručí, že vaša limonáda, pivo, alebo svieži kokteil nebude rozriedený topiacim sa ľadom. Na obsluhu domáceho výčapu slúži pákový mechanizmus, ktorý je jednoduchý na obsluhu a efektívny zároveň. V spodnej časti stojanu je navyše výrez určený na presné umiestnenie pivového pohára.

Domáci výčap Ball je súčasťou série kuchynských doplnkov Kitchen Foodies od InnovaGoods. InnovaGoods prináša celú škálu zlepšovacích produktov pre vašu domácnosť. Váš nový domáci výčap s dômyselným chladiacim systémom sa bezpochyby stane stredobodom pozornosti každej párty. A vy sa vďaka nemu budete cítiť ako profesionálny barman, a to aj napriek tomu, že stojíte v strede svojej obývacej izby.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách