Digitálny budík od výrobcu Nedis je skvelý darček pre každého, kto má problém vyskočiť ráno z postele. Pohyblivý budík od Nedis sa totižto po spustení alarmu uvedie do pohybu a vy ho musíte dobehnúť, aby ste alarm vypli.

Pridať do wishlistu

Pohyblivý budík od Nedis s digitálnym displejom má hravý a funkčný dizajn. Budík s displejom má oblý tvar a na stranách kolieska, ktoré ho uvedú do pohybu. Budík je čiernej farby, s kolieskami potiahnutými bielou gumou.

Pohyblivý budík funguje vďaka štyrom batériám typu AAA. Batérie sa vkladajú do jeho spodnej časti. Na vrchnej časti má budík štyri gombíky na ovládanie a tlačidlo snooze, ktoré pozastaví alarm na dopredu určený čas. Na prednej strane sa nachádza displej a dve ovládacie tlačidlá. Na zadnej strane má budík umiestnený reproduktor.

Keď budík zapnete, ľahko na ňom pomocou horných tlačidiel a podľa priloženého návodu nastavíte čas. Takisto tu môžete nastaviť funkciu snooze, čiže pozastavenie alarmu na dopredu určený čas. Funkcia snooze sa dá aj úplne vypnúť.

Čas, kedy si želáte spustiť alarm nastavíte za pomoci gombíku umiestneného nad displejom. Druhý gombík umiestnený nad displejom ovláda rotačné kolieska. Keď túto funkciu vypnete, budík bude zvoniť bez uvedenia sa do pohybu. Keď mobilnú funkciu zapnete, kolieska sa po spustení alarmu uvedú do pohybu a vy budete musieť vstať z postele, aby ste budík vypli. Budík sa bude hýbať či rotovať dovtedy, kým nenarazí na pevný predmet.

Ďalej máte na výber z piatich nastavení zvonenia budíku, od 20 sekúnd až do jednej minúty a 40 sekúnd zvonenia. Najvyššie bezpečné umiestnenie budíku je do výšky jedného metra. Pri zvonení a pohybe na budíku bliká podsvietenie. Pohyblivý budík od Nedis je vyrobený z kombinácie plastu a gumy a jeho rozmery sú 12 x 11 x 17 centimetrov. Budík váži 380 gramov a je vhodný na použitie na tvrdých dlážkach a nízkych kobercoch.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách