Profesionálny dekantér by nemal chýbať v domácnosti žiadneho milovníka červeného vína. Dekantér so stojanom od InnovaGoods je navyše vhodný aj na použitie v reštauráciách a baroch. Vychutnáte si s ním víno ako pravý someliér.

Pridať do wishlistu

To, že červené víno treba pred podávaním dekantovať, patrí k všeobecnej znalosti. Málokto z nás si však doma dopraje profesionálne naliaty pohár červeného vína. Dôvodom môžu byť aj robustné a ťažké dekantovacie nádoby.

Veľkým plusom dekantovacieho stojana s filtrom od InnovaGoods je práve to, že s ním nalejete presne jeden pohár. To ho robí ako stvoreným na domáce použitie, keď si chcete vychutnať romantický večer s vašou partnerkou či partnerom. Rýchlo a hravo za jeho pomoci nalejete pohár vína ako odborník.

Dekantér od InnovaGoods je vyrobený z kombinácie plastu a silikónu. Držiak na samotný dekantér má polkruhový tvar a základňu, kam umiestnite pohár na červené víno. Následne stačí uchytiť na jeho vrch dekantér a víno cez neho preliať.

Balenie dekantéra so stojanom obsahuje aj menší držiak na dekantér mimo jeho umiestnenia v stojane. Dekantér sa skladá zo sitka, ktoré zachytí uvoľnený korok a prípadné usadeniny vo víne. Dekantér následne víno aj prevzdušní a okysličí, aby sa naplno rozvinula jeho chuť a vôňa.

Profesionálny dekantér na víno od InnovaGoods je súčasťou série Kitchen Sommelier, ktorá pozostáva z doplnkov na servírovanie vína.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách