Retro kávovar na mletú kávu od GourmetMaxx dodá vášmu domovu vôňu autentickej talianskej kaviarne. Jeho dizajn vás zase prenesie do farebného retro sveta amerických 50-tych rokov, ktorý oživí každú kuchyňu.

Pridať do wishlistu

Retro kávovar od GourmetMaxx je ten pravý darček pre každého milovníka kávy a retro vintage štýlu. Výhodou tohto kávovaru je aj jeho veľkosť: s rozmermi len 26 x 21 x 30 centimetrov sa zmestí aj do menšej kuchyne či domáceho baru.

Dizajnéri tento retro kávovar prispôsobili aj menším priestorom, nie však na úkor kvality a účelovosti. Kávovar obsahuje páku na mletú kávu, parnú trysku na napenenie mlieka a dokonca aj výhrevnú poličku na šálky.

Výhrevná polička na šálky sa nachádza na samom vrchu kávovaru. Pod ním nájdete ovládací panel s analógovým displejom udávajúcim teplotu. Ďalej tu nájdete tlačidlá na zapnutie kávovaru, prípravu kávy a otočný ovládač na obsluhu parnej trysky.

Kávovar sa predáva s jednou pákou na mletú kávu, z ktorej pripravíte naraz dve šálky kávy. Parný tlak na kávovare dosahuje hodnotu 9 barov a tlak čerpadla 15 barov. Tieto optimálne hodnoty pre prípravu kávy zaručia uvoľnenie jemnej arómy počas jej prípravy. Kávovar tak poteší váš čuch rovnako, ako vaše chuťové poháriky.

Na spodnej časti kávovaru sa nachádza odnímateľná odkvapkávacia miska a na jeho zadnej strane odnímateľná nádrž na vodu. Objem nádrže na vodu je 1,2 litra a kávovar sa predáva aj s odmerkou na napenenie mlieka z integrovanej trysky.

Kávovar je vyrobený z kombinácie plastových materiálov a nerezovej ocele. Oblý retro dizajn je zakončený krémovou farbou v kombinácii so svetlo-tyrkysovou. Váha kávovaru je 5,1 kilogramu.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách