Sada na krájanie tortového korpusu zvládne nakrájať až osem rovnomerných vrstiev. Nakoľko je produkt v procese precízny, výsledná torta či koláč tak môže vzhľadom konkurovať profesionálnej torte od cukrára. Trojdielna súprava obsahuje všetko, čo ku krájaniu potrebujete.

Pridať do wishlistu

Ten, kto už niekedy krájal korpus na polovicu istotne vie, že to nie je také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Vrstvy nemusia po rozdelení byť rovnako hrubé a často sa stáva, že pri odkrojení tenkej vrstvy sa môže korpus rozpadnúť. Sada Zenker Layer Cake Slicing Kit z vás však urobí experta na krájanie. Pomôže vám rozrezať korpus aj na viacero tenkých vrstiev a zároveň vám ich pomôže jednoducho prenášať bez obáv z poškodenia.

Sada na krájanie torty je vhodná ako pre profesionálnych cukrárov, tak aj pre domácich pekárov. Pomáha vytvárať krásne rovnomerné vrstvy, ktoré možno zhotoviť veľmi jednoducho. Trojdielna súprava obsahuje nastaviteľný korpusový obojok s drážkami, krájací pekársky nôž a zdvihák, ktorý vám pomôže jednotlivé vrstvy prenášať. A to bez poškodenia tenkých vrstiev korpusu.

Výrobca Zenker, ktorý vytvára svoje produkty v Nemecku, sa môže pýšiť až storočím kvality. 

Od roku 1885 spája kvalitu a tradíciu a neustále vyvíja nové nápady a skutočné inovácie v oblasti domáceho pečenia. Vysoko kvalitná povrchová úprava, výnimočné a dômyselné formy na torty a praktické pomôcky sú iba niekoľkými príkladmi širokého sortimentu výrobkov. Zenker vyrobený v Nemecku predstavuje kvalitu, ktorej môžete dôverovať, kreatívne dizajny sú navyše osvedčené v praxi.

Priemer zdviháku na korpus je zhruba 28 cm a dĺžka zúbkovaného pekárskeho noža je 30,5 cm, čo znamená, že je dostatočne dlhý na to, aby vám cesto prekrojil bez väčších problémov. Priemer obojku na korpus je 26-28 cm a jeho maximálna výška je 8 cm. Sada je vhodná do umývačky riadu.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách