Nenápadná sklápacia posteľ Concept CP-01 od výrobcu nábytku Dig-net vnútri ukrýva lôžko až pre dve osoby. Posteľ má funkciu blokovania pádu postele, napriek tomu ju však otvoríte s ľahkosťou. Ušetrí vám miesto a taktiež štýlovo zapadne do vašej izby.

Pridať do wishlistu

Sklápacie postele sú obľúbeným riešením pre ľudí, ktorí v svojich domovoch zápasia s nedostatkom miesta. Posteľ Concept CP-01 vyzerá zvonku ako nenápadná skriňa, no vnútri sa nachádza posteľ o rozmeroch 140 x 200 centimetrov. Skriňa si vyžaduje základnú montáž a umiestniť ju môžete do menšej spálne, alebo do obývačky v garsónke. Posteľ dobre poslúži vám, aj vašim hosťom.

Sklápacie postele zo série Concept-01 od Dig-net sú vyrobené z LTD laminátových dosiek, ktoré sú umývateľné a hygienicky odolné. Vyrába sa z nich napríklad aj nábytok do kúpeľní a kuchýň. Postele zakúpite v piatich neutrálnych farebných prevedeniach, ktoré prirodzene splynú so zvyškom vášho nábytku. Na výber máte z bielej lesklej a bielej matnej, šedej a dvoch odtieňoch dreva.

Sklápacia posteľ mimo používania vyzerá ako bežná skriňa o rozmeroch 153 x 217 x 46 centimetrov. Dĺžka postele pri rozložení dosahuje 237 centimetrov. Sklápací pružinový mechanizmus zabráni samovoľnému pádu postele, napriek tomu však vyžaduje minimum námahy pri rozložení. Skriňa má z vonkajšej strany praktickú kovovú rúčku.

K posteli Concept CP-01 si môžete dokúpiť aj postranné skrinky rovnakej výšky a hĺbky, ktoré sú široké 45 centimetrov. Ich farbu môžete zladiť s farbou postele pre jednotný dizajn a poslúžia vám aj ako nočné stolíky.
Sklápacia posteľ Concept CP-01 sa predáva bez matracu. Výrobcovia k posteli odporúčajú zakúpiť matrac o veľkosti 140 x 200 centimetrov a maximálnej hrúbke 18 centimetrov. Nosnosť postele je až 200 kilogramov.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách