Výhodou elektronických zámkov dverí je, že vy rozhodnete o tom, kto a kedy vojde dnu, dokonca aj na diaľku. Smart Lock od spoločnosti August je zariadenie, ktoré sa dá pripevniť na vonkajšiu stranu vašich hlavných dverí a umožní vám pomocou smartfónu prístup k vám domov aj bez položenia ťažkých tašiek z nákupov a štrngajúcich kľúčov. 

Pridať do wishlistu

Koncept tradičných dverí na kľúč tak zanecháva bokom. Ponúka možnosť nielen vstupu pre vás, ale aj pre vašu rodinu, priateľov, známych či služby ako upratovačka, inštalatér a podobne. Každý z nich môže od vás dostať povolenie pre vstup len vďaka preposlaniu povolenky prostredníctvom mobilného telefónu.

Smart Lock ponúka ekonomické riešenie aj pre nájomníkov a podnájomníkov v prípade, ak stratili klasický kľúč. Znižuje sa tým riziko kúpy nových kovových kľúčov, či nutnosť zakúpenia úplne novej zámky dverí. Majiteľ tak vie efektívnejšie a bezpečnejšie manažovať prístup do domu či bytu. 

Bez nutnosti nosenia kľúčov a otvárania dverí tak vzniká nová možnosť nosenia ťažkých nákupov už do dopredu otvorených dverí, či čakanie návštevy bez nutnosti toho byť pri dverách prítomný.

Šifrovaná technológia je dokonca bezpečnejšia, než klasické kľúče, alebo kódy dverí. Batéria je navyše napájaná cez Wi-Fi alebo kábel. Takže ak nie ste doma, môžete vidieť, kto do domu vstúpil, či kto z domu odišiel. Samozrejme, v prípade potreby sa stále dajú využiť klasické kľúče. 

August Smart Lock je navrhnutý tak, aby fungoval iba so závorami Single Cylinder, ktoré sú dnes najobľúbenejšími zámkami dverí. Zadlabávacie zámky, integrovaný zámok a rukoväť a západky Rim Cylinder nie sú kompatibilné. Funguje s iPhone s iOS 8.0 alebo novším a so zariadeniami Android s Bluetooth 4.0 a Android 4.4.4 alebo 5. Rozmery sú 8,12 x 5,61 cm a váži 421 gramov.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách