Vuum je nekonvenčný vešiak, ktorý je vhodný pre odevy fajčiarov, majiteľov domácich miláčikov, či pracovníkov z kuchyne, ktorí sa stretávajú s rôznymi nežiadúcimi odormi. Vešiak kórejskej výroby udržuje oblečenie čisté pomocou funkcie suchého čistenia. Oblečenie sa na inteligentnom vešiaku sterilizuje a deodorizuje s minimálnou interakciou používateľa.

Pridať do wishlistu

Inteligentný vešiak vyzerá ako bežný vešiak. Spoločnosť Vuum ho však navrhla tak, aby bol kompaktný a prenosný. Používateľ ho teda môže nosiť kdekoľvek. Ako je zrejmé z obrázku, sila zariadenia Smart Hanger prúdi z jeho stredu, kde sa nachádza ovládací panel. Vešiak je vybavený tromi fyzickými tlačidlami – režim napájania, nízky a vysoký režim. Vzadu je filter a pripojenie pre kábel USB ako aj otvor pre fľašu, ktorá musí byť do neho vložená.

Kompletný set zariadenia je dodávaný s jedným inteligentným vešiakom, tekutým roztokom, domácim USB adaptérom, USB adaptérom do auta, napájacím káblom, používateľskou príručkou a vreckom na prenášanie inteligentného vešiaku.

Užívateľské zabezpečenie plynulého chodu inteligentného vešiaka je naozaj jednoduché. Stačí vložiť fľašu s tekutinou do požadovaného slotu, pripojiť USB kábel k zdroju napájania a zapnúť. Jedinou možnosťou, ktorú si musí používateľ Smart Hanger zvoliť, je nízka alebo vysoká funkcia, ktorá v závislosti od času a precíznosti poskytne slabý alebo silný výkon.

Smart Hanger práve používa dezinfekčnú tekutinu, ktorá mu umožňuje dezodorizovať a zničiť baktérie na odeve. Ďalšou praktickou výhodou inteligentného vešiaka je to, že je dodávaný s nabíjačkou do auta, ktorá používateľom umožňuje sterilizáciu a dezodoráciu aj počas cesty do práce. Vešiak sa po odpojení napájania automaticky vypne. Nízka spotreba energie zariadenia vám navyše aj pomôže ušetriť elektrickú energiu. Sklopné nožičky uľahčujú skladovanie a prenášanie vášho vešiaku.