U od MOEN je inteligentná batéria, ktorá za dokonale zostaveným vzhľadom skrýva moderné vymoženosti inteligentnej domácnosti budúcnosti. Precízne línie batérie zhora nadol vytvárajú štýl, ktorý sa používa v moderných kuchyniach. Vie vypustiť presné množstvo vody podľa vašich požiadaviek.

Pridať do wishlistu

Obsahuje štyri jedinečné spôsoby ovládania, ktoré môžete kombinovať a porovnávať nezávisle od polohy rukoväte – pomocou hlasového povelu, aplikácie, bezdotykovo alebo manuálne.

Presne dávkuje vodu pri požadovanej teplote až do 50 stupňov Celzia. Čo sa týka objemu, nadávkuje vám od jednej polievkovej lyžice až do 57 litrov. Plne prispôsobiteľné predvoľby pre presné merania a teploty urobia z každodenných úloh hračku.

Aktivácia batérie hlasom je možná v prípade, že máte smartfón, alebo smart reproduktor a bezdrôtový internet. Ak sa v domácnosti nachádza smart hlasový asistent, ako napríklad Alexa či Google Assistant, môžete si v aplikácii nastaviť svoje vlastné predvoľby, ktoré uľahčia rýchle splnenie bežných úloh vrátane kombinácie teploty a objemu. Napríklad: „Alexa / Hej Google, povedz Moen, aby naplnila detskú fľašku.“ Aplikácie je dostupná pre iOS a Android.

Zariadenie sa dá ovládať aj priamo. Pomocou povelu rukou vlnový senzor umiestnený na prednej strane batérie spúšťa a zastavuje tok vody jednoduchým pohybom ruky aj bez toho, aby ste sa kohútika dotkli. 

Aplikácia poskytuje údaje o využití, prispôsobiteľného nastavenia, vysiela upozornenia a disponuje kontrolou nad všetkými vašimi produktmi Moen Network.

Jeho chrómová povrchová úprava je vysoko reflexná a má zrkadlový vzhľad, ktorý ladí s akýmkoľvek štýlom zariadenia.

Technológia striekania Power Clean poskytuje o 50 percent viac sily striekania v porovnaní s väčšinou výsuvných vodovodných batérií bez technológie Power Clean. 

Zariadenie je taktiež vybavená systémom Reflex pre hladký chod, ľahký pohyb a bezpečné ukotvenie vyťahovacej striekacej hlavy.

LED indikátor teploty zahŕňa 6 batérií typu D, čo eliminuje potrebu samostatnej zásuvky Hlasové ovládanie

Technológia U by Moen je k dispozícii v rôznorodej škále návrhov a povrchových úprav kuchynských batérií, ktoré vyhovujú rôznym štýlom a rozpočtom spotrebiteľov.

Výška batérie: 37 cm

Dosah batérie: 22,83 cm

Dĺžka hadice: 172 cm

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách