Xiaomi Smartmi multifunkčné inteligentné toaletné sedadlo poskytuje nielen nočné LED svetlo, no obsahuje aj zabudovaný 4-stupňový elektronický bidet s nastaviteľnou teplotou vody. Zariadenie ponúka aj iné prekvapenia, ktoré šetrne vyriešia intímnu hygienu.

Pridať do wishlistu

Elektronický bidet dokáže zľahka umyť intímne partie konečníka a genitálií. Multifunkčné zariadenie ponúka ďalšie prekvapenia, vďaka ktorým bude váš život hygienický a zdravý. Hygienicky nezávadná voda, ktorú tryska spustí, je okamžite v tej teplote, ktorú si zvolíte.

Vďaka filtru z bavlny PP efektívne odfiltruje viac ako 20 mikrónov nečistôt, ako je piesok, špina, hrdza, organizmy a iné nečistoty. Poskytuje tak hygienickejšiu vodu na umývanie než pri klasickom kúpaní. Vďaka krátkej sprche bidetu tak zabránite množeniu baktérií v okolí vašich intímnych partií. Navyše je zariadenie energeticky úspornejšie a popri dlhodobom umývaní je teplota vody nemenná.

Pre užívateľky ženského pohlavia má smart toaletná doska aj funkciu pohodlného ženského čistenia, ktoré je vhodné v období menštruačného cyklu, nakoľko čistí intímne partie a udržuje zdravie aj počas jednotlivých cyklov.

Súčasťou je aj 4-stupňové nastavenie teploty vody, nastaviteľná teplota sedacej dosky a preferovaný tlak vodnej trysky z bidetu. Vložený senzor sníma používateľa sediaceho na záchodovej doske a automaticky znižuje teplotu, aby sa nepopálil. Studená a horúca voda postupne masírujú vaše telo, aby uvoľnili pokožku a zlepšili krvný obeh. Opätovným stlačením tlačidla „Hip Wash“ sa tryska bude neustále pohybovať tam a späť, aby sa rozšírila oblasť umývania a zlepšil sa čistiaci efekt.

Smart sedadlo sa dokáže samostatne vyčistiť pomocou UV svetla priamo pred vašim umývaním. Kruh trysku dôkladne vyčistí UV svetlom, ktoré automaticky zabíja baktérie na tryske, aj keď je používateľ mimo toaletného sedadla. Vďaka nočnému LED osvetleniu môžete navštíviť toaletu bez toho, aby ste v noci rušili svoju rodinu zapínaním svetla. Celé telo IPX4 je vodotesné, bezpečné a spoľahlivé pre každodenné použitie. WC sedadlo má aj spomaľovač proti spadnutiu toaletnej dosky.

 

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách