Monopoly prichádza s nádychom známej arkádovej hry PAC-MAN. Spoločnosti Hasbro a Bandai Namco sa spojili na oslavu 40. výročia, aby vytvorili novú spoločenskú hru PAC-MAN Monopoly. Klasický vzorec hry je však obohatený nielen o nový dizajn panáčikov, ale aj o nové pravidlá. V balení k hre nájdete dokonca aj miniatúrny arkádový automat. 

Pridať do wishlistu

Nová spoločenská hra PAC-MAN Monopoly je presne ako tá klasická stolová hra, ktorú si pamätáte z minulosti. Developeri a dizajnéri však vymenili klasických panáčikov za úplne nových originálnych panáčikov PAC-MAN. Taktiež zmenili aj systém vlastnenia nehnuteľností a namiesto nich pre hru pripravili jednotlivé levely. Klasické bankovky zmenili na nové žetóny inšpirované hrou PAC-MAN a pripravili tak hráčom novú zábavu, ktorá rozhodne nenudí. 

Najväčším prekvapením, pre ktoré sa hru oplatí kúpiť, je samotný arkádový automat, ktorý je zahrnutý v cene a nájdete ho priamo v balení. Rovnako je prekvapením aj samotná banková jednotka. Malý arkádový automat PAC-MAN má niekoľko rôznych funkcií. Napríklad môžete získať viac bodov hraním mini hier zakaždým, keď zastanete, či prejdete s panáčikom políčko Go. Každý hráč má pri hre k dispozícii aj malú arkádovú mincu, ktorú je možné použiť na mini stroji buď na nákup, predaj, či “ukradnutie” úrovní (predtým nehnuteľností), alebo na zaplatenie nájmu ako aj mnohé ďalšie.

Namiesto kariet Community Chest a Chance sú v hre aj nové vylepšenia a pelety. Z hry s žltým mimozemšťanom sa inšpirovali bludiskami, ktoré nahrádzajú pre hru typické vlakové stanice. Každé bludisko mení neobyčajné pravidlá zábavným spôsobom priamo s tematikou PAC-MAN.

Hra je vhodným a neobyčajným darčekom pre všetkých milovníkov monopoly, ktorí túžia po príjemnej zmene pravidiel. Hra je zaručeným neobyčajným vianočný darček pre milovníkov retro, či arkádových hier.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách