Stôl Miami 7ʼ dva v jednom od americkej firmy Garlando vám poslúži na jedenie aj zábavu. Pod vrchným krytom sa totižto ukrýva plne funkčný biliardový stôl. Vaša jedáleň sa vďaka nemu za pár minút zmení na biliardovú herňu.

Pridať do wishlistu

Miami 7ʼ od Garlando, biliardový a jedálenský stôl dva v jednom, má rozmery 7 stopového biliardového hracieho stola. Stôl je navrhnutý pre rekreačné hranie, dizajnom sa však neodlišuje od profesionálnych stolov na hranie.

Celková dĺžka stola Miami 7ʼ je 2,23 metra a jeho šírka je 1,24 metra. Keď stôl Miami 7ʼ používate ako jedálenský stôl, pohodlne sa zaň zmestí až osem hostí. Aby ste jedálenský stôl premenili na biliardový, stačí odstrániť jeho vrchnú dosku, pod ktorou sa skrýva plne funkčný biliardový stôl.

Rozmery hracej plochy sú 2 x 1 meter. Hracia plocha má po stranách mantinel a osem dier na biliardové gule. Stôl má taktiež výškové nastavenie pre dokonalé vyrovnanie hracej plochy na nerovnom povrchu.

Výrobcovia biliardového stola Miami 7ʼ odporúčajú umiestniť stôl do priestoru o rozmeroch minimálne 5 x 4 metra pre pohodlné a bezpečné hranie. Stôl je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých hráčov biliardu.

Hmotnosť stola s obalom je 145 kíl. Stôl sa predáva vrátane kompletného hracieho príslušenstva obsahujúceho dve tága, jednu sadu biliardových gulí, jeden trojuholník, dve kriedy a jednu kefy na úpravu hracej plochy. Stôl Miami 7ʼ si dokáže zákazník zmontovať sám podľa priloženého návodu. Stôl sa predáva v troch farebných prevedeniach breza, sivý dub alebo tmavom wenge.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách