Balkón a strešné okno v jednom viete otvoriť za pár sekúnd.  Prevetrajte seba a váš domov a nechajte denné svetlo nerušene vniknúť dnu. Produkt je vhodný pre sklony striech medzi 35 a 53 stupňov.

Pridať do wishlistu

Inovatívny balkón Velux Cabrio holandskej výroby dodá vášmu domovu vzduch, svetlo a skvelý výhľad. Ak vám chýba priestor na funkčný balkón, viete ho získať pomocou tohto výnimočného produktu.  

Užívajte si výhody balkóna okamžite a prejdite zo strešného okna na balkón za pár sekúnd.

Prineste si vonkajšok dovnútra a vpustite si prirodzenejšie denné svetlo a čerstvý vzduch. Či už chcete strešné okno alebo balkón, je to na vás. Horná polovica sa otvára ako tradičné strešné okno smerom von, zatiaľ čo spodná časť sa rozkladá na zasklený balkón s bočnými zábradliami do vami nastavenej polohy. Vhodný pre sklony striech medzi 35 a 53 stupňov. Okno sa otvára von na horných pántoch, aby vám poskytlo viac priestoru nad hlavou a ponúklo tak nádherné panoramatické výhľady.

Inovatívne použitie moderných materiálov v konštrukcii okna poskytuje produktu vynikajúcu energetickú účinnosť, izoláciu a vzduchotesnosť. Navyše dokážete vpustiť čerstvý vzduch do svojho domova, aj keď ste preč alebo spíte, bez obáv o bezpečnosť alebo zlé počasie. Ak potiahnite jedinečnú ovládaciu lištu, umožníte vstup čerstvého filtrovaného vzduchu cez ventilačnú klapku.

Laminovaná vnútorná tabuľa a jednotka s trojitým zasklením ponúka zníženie hluku dažďa. Má zvýšenú energetickú účinnosť a ľahko čistiteľný povrch, ktorý je odolný voči roseniu a vonkajšej kondenzácii.

Zistiť viac info o cenách
Zistiť viac info o cenách